Skocz do zawartości
Harley Quinn

[Skarga] minia admin 300 iq

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Harlej Quinn

Nick oskarżonego: minia 

Opis sytuacji: Gram sobie na serwerze, wykręcam w miare dobre staty, zaśpiewałem parodię piosenki "Szpaka" [max 10s], po jakoś 30 sekundach - minucie dostałem kicka, napisałem na [email protected] "jak ci sie nie podoba to ja cie zaraz moge kickowac" oraz "z rangi na przyklad" po czym dostałem bana na 30 min. Gdzie są jakiekolwiek zasady, nikogo nie obraziłem w żaden sposób nie złamałem regulaminu, proszę o wyciągniecie konsekwencji ze względu na wykazanie się samowolką przez administratora o nicku @minia która najwyraźniej nie potrafi podejmować tak odpowiedzialnej funkcji jaką jest administrator serwera.

Link do bana: http://amxbans.cs-creativ.pl/ban_list.php?bid=26002

Dowód (ss/demko): Demo aktualnie się nagrywa 2019-01-12 12:10 [demo z godziny mojego bana] 

IP oskarżonego: Jest adminem, posiadacie. 

Edytowane przez Harley Quinn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po 1 nie pouczaj Mnie. Po 2 może przesadziłam ale nie będziesz Mnie szantażował że kicniesz Mnie z rangi gdyż mam właśnie zamiar napisać rezygnację z admina . I po 3 skoro mówię przez mikro że proszę o kulturę to w jakiś sposób postaraj sie dostosować do prośby .  Amen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem w którym momencie nie zastosowałem się do kultury, bo nie powiedziałem ani jednego przekleństwa oraz nikogo nie obraziłem.

Co do rezygnacji to dobrze ci to zrobi bo pokazałaś że się nie nadajesz.

Edytowane przez Harley Quinn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.