Skocz do zawartości
Kresek

Nowa Klasa: Iron Man i zmiana (Buff) Dla Dżina

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam jestem tutaj poniewaz mam pewny sentyment do starych i klas i ogolnie starego diablo dlatego chcialbym dac propozycje klasy Iron Man jednak z kilkoma bonusami pasujacymi do aktualnego diablo.

Iron Man

130 hp Bazowe

10 HP regeneracja na 5 sek

Zmniejszenie obrazen z broni o 10

Mniejsza grawitacja (chyba byla jakies miedzy 700 a 750)

3 Skoki

Noz + R - Bazooka  ( kazdy chyba pamieta stara bazooke i ludzie na serwerze mowia ze na pewno zagrali by ta klasa)

Ladowanie na nozu

Pancerz max 5 lub leczenie hp w zaleznosci od INT

W sprawie Dzina brakuje mi tylko broni na "kulki" ktora byla niezla zabawa.

Pytalem ludzi na serwerze tez i o to i spotkalem same dobre opinie na ten temat.Sam w sobie Dzin nie jest wcale mocny, nawet mozna powiedziec ze jest slaby wiec jakikolwiek BUFF w jego strone bylby mile widziany.

Edit/ Dobra moze redukcja 10 to moze za duzo ale z 5 byloby calkiem ok , to juz do wgladu dla technika 

Edit/ @Pankolak stary iron man nie mial nic na nozu ale tutaj klasy maja duzo pododawane wiec wtedy klasa bylaby strasznie slaba w porownaniu do innych

Edit/ @TyyTaN z tego co pamietam ze starego diablo to bazooka zadawala ze 150 dmg przy 70 inty o ile dobrze pamietam wiec to chyba wcale tak malo dmg nie jest poniewaz ona miala chyba z 0.5 sek (  lub troche mniej ) cd od czasu klikniecia R na nozu.  @TyyTaN To nie wiem moze da mu sie zrobic np ignorowanie redukcji magicznego dmg czy cos mozliwosci jest duzo wystarzcy chwile pomyslec.

Edit/ @hardy wiem ze silnik nie wytrzymuje wszystkiego ale bazooka nie byla chyba jakos bardzo wymagajaca z tego co pamietam a co do samych przelicznikow to zawsze mozna je podkrecic jeszcze bardziej jezeli byly to takie male. Przypuszczam ze przeliczniki byly z pewnie z jakiegos diablo okolo 100 lvla wiec wtedy jak bazooka robila swoje powiedzmy 80 dmg to bylo cos ale tutaj jest to za malo bo ludzie maja po 500 hp lub wiecej. W sprawie bugowania rakiety to w was wierze ze uda wam sie cos wymyslic by sie ona nie bugowala i dzialala na swoj sposob, wkoncu nie macie tutaj byle kogo pracujacego nad tym diablo

O plazmie tutaj nic nie pisalem bo wiem jak to wygalada sama kula na 1 lvlu bez INT bila po 10 chyba z 5 razy wiec to jest jakies 50 dmg na 1 lvlu , wiec ludzie moga pomyslec co gracz zrobi maja tam lvl 200+ z max int wiec nie pisalem takiej propozycji, bez sensu byloby zmniejszanie dmg plazmy tak bardzo bo wtedy nie miala by duzo dmg. z tym zawsze jest problem bo nowi gracze nie wazne czy bedzie miala duzy czy maly przelicznik i tak to dla nich bedzie problemem bo spotkanie z taka plazma skonczy sie dla nich smiercia lub mala iloscia hp

Nie wiem czy zmienialiscie tutaj jakos kulke dzina ja jestem z tych graczy ktorzy grali na poczatkach diablo modow i ich pierwszych serwerach. Z mojego doswiadczenia na Mordowni kula wtedy Bounca nie miala jakos malego zasiegu a z dmg tez nie bylo problemu bo na max lvl wtedy czyli 126 kula bila jakies 20-150 dmg w zaleznosci od polozenia i zdetonowania kuli. 

Mysle ze jezeli wszystko sie uda to powinno to przyciagnac troche graczy bo starsi gracze szukaja diablo moda ktorego w jakims stopniu znaja czyli powiazania do starych klas (ktorych i tak nie jest malo) itp.

Edytowane przez Kresek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JESTEM NA TAK

Chętnie  bym zagrał klasą z tą bronią na kulki!

I chciałbym też zobaczyć barda co miał kulkę plazmową.

Edit/ Tyle że ten Iron Man za mocny, nie powinien mieć redukcji obrażeń.

A na nożu leczenie hp lub 3 pancerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie spoko
Tylko jedno z dwóch bym wybrał między ładowaniem pancerza/leczenia a redukcją obrażeń, ponieważ wydaję się troszeczkę za silny :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Były te klasy, iron mam został usunięty z tego powodu że bazooka była zepsuta tzn. zadawała zbyt małe DMG oraz trzeba było trafić pod nogi żeby zadać jakieś sensowne DMG.

Szamana plazma bugowała serwer nie dało się jej naprawić to ją usunęli.

A dżin jak dżin kombinują jak mogą aby zrobić tą klasę grywalną.

Podsumowując iron man będzie bez sensu, szaman będzie dobry jeżeli odzyska plazmę, ale łatwo nie będzie żeby to naprawić, a z dżinem to wątpię żeby naprawili oraz dodali tą broń.

@KresekPamietasz tylko tyle to ona zadawała do 40-50lvla a jak już miałeś 60 zwinności to nie zadawała DMG tylko leczyła (zadawała minusowe DMG) o to trzeba było trafić w gościa lub mu pod nogi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szamana plazma była do naprawienia, kiedyś tylko nie pamiętam czy tu czy na innej sieci na diablo byłem z @Adamo i on to naprawił, że nie craszowało.

Co do dżina to jest mocny właśnie aczkolwiek ta bron na kule, którą miał niegdyś "Bounce" czyli aktualny dżin była całkiem spoko, można było wiele kombinacji z nią robić.

Co do Iron Man to hmm, sam bym może pograł znowu tą klasą bo była spoko choć mało grywalna ale właśnie przez takie dodatkowe bronie jak bazooka czy u starego Bounce, dodają do rozgrywki większego urozmaicenia. Iron man jak dobrze pamiętam miał chyba coś z lekkiej redukcji obrażeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do Kuli, którą miał Dżin to problem wyglądał tak, że musielibyśmy być pod nią, aby zadała nam jakiekolwiek obrażenia.
Co do plazmy, to ja jestem na nie, bo pamiętam jak ludzie grali klasą, która posiadał plazmę (przykładowo mapa DD2_long, jedne użycie plazmy było równoznaczne z zabiciem dwóch osób / wyzerowaniem HP przeciwnego Teamu do połowy).

Postaramy się naprawić Kulę u Dżina.

Co do samej klasy Iron Man, to została ona zastąpiona klasą "Andariel".
Na Iron Manie wszystko działało, lecz jedynym problemem była Wyrzutnia Rakiet, która sama z siebie się bugowała. Jedną rundę działała, drugą już nie. Obrażenia z Niej były bardzo znikome (20-30DMG na 200 INT), gdzie przeliczniki miała bardzo wysokie (wyższe niż dla porównania z Fireballa Czarodziejki).
Przeprowadzę rozmowę z właścicielem serwera, jak i opiekunem.
Postaramy się zrobić tak, aby pojawiły się wszystkie wspomniane rzeczy, lecz nie daję wam gwarancji.
Zobaczymy jak wszystko będzie się zachowywało wraz z silnikiem serwera.

Z pozdrowieniami, hardy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.