Skocz do zawartości
fleksik

przyjęty Admin x2

Rekomendowane odpowiedzi

1.  Nick:HeadER
  2.  Znajomość Sourcebans (1-10):  7.5/10
  3.  Sprawny i działający mikrofon: Tak.
  4.  Składka (sms/przelew/psc): PSC 
  5.  Parę słów o sobie :Mam na imię Kacper, mieszkam w okolicach Gniezna. Mam przegrane ponad 1k godzin w cs'ie,  lubię pomagać innym.  Nie mam jakieś wybranej rzeczy/zawodu którego chciałbym rozwijać dalej lecz jestem w stanie naprawdę do czegoś się przyłozyć. 
  6.  Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ uważam, że się przydam i będe pilnować przestrzegania chociażby regulaminu na chacie bądź poprostu w samej grze na tym serverze. Umiem się zachować i pilnować czy nikt nie posiada żadnego wspomagacza do gry.  Chcę również powrócić na te stanowisko, na którym byłem 2 miesiące temu.
  7.  Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198838999722/
  8.  Link do GT: https://www.gametracker.com/kapsell8/
  9.  Jesteś w stanie przegrać minimum 35h/miesięcznie?: Oczywiście , tygodniowo jestem w stanie przegrać nawet 20 godzin.
  10.  Staż w Counter-Strike Global Offensive: Myślę że dosyć duża i jak najczęstsza.
  11.  Czy posiadałeś już admina? : Posiadałem admina nawet na tym serverze, lecz nie zapłaciłem ostatniej składki i chcę wrócic teraz po 2 miesiącach.
  12. Ile masz lat?: Rocznikowo 16.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak:

- Jak jest cheater to zawsze mi pisze.

- Umie się zachować.

- Próbuje uspokoić ludzi jak jest zamęt na serwerze.

- Aktywny na Serwerze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.