Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Laura

2. Wiek: 14, zaraz 15 ; p

3. Doświadczenie: Pierwszy raz będę miała do czynienia z ową rangą, ale jestem pewna, że sobie poradzę. 

4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać: Jestem pełna zapału, pracowita, staram się wszystko zrobić jak najlepiej i dokładnie.  Mam pełno pomysłów i moja kreatywność nie zna granic. :D

5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: 3/4h.

7. Co wniesiesz jako Redaktor: Dużo ciekawych rzeczy, artykuły, ciekawostki i wywiady. 

6. Coś o sobie: Od małego szkraba interesuje się boksem, a moja  przygoda z csem zaczęła się bardzo wcześnie, zainspirował mnie starszy brat.  Jestem otwartą i sympatyczną osobą, nie lubię zbędnych konfliktów. Nie mam problemu z poznawaniem nowych osób. Uwielbiam podróżować, zwiedzać ciekawe miejsca. W tygodniu uczęszczam na zajęcia taneczne, dokładnie hip-hop. Boks niestety przeszedł na drugi plan, z powodu przerwy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo, że napisałaś tylko jeden artykuł, to można ci dać szansę. Wiem, że jesteś pracowita oraz staranna, a redaktorzy się przydadzą. Mam nadzieję, że oświecisz nas swoją kreatywnością i innymi różnymi pomysłami. Jestem na tak :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak. Masz chęci i czas na pełnienie takiej funkcji, Twoje prace są starannie napisane, a z pisownią problemów nie masz. 

Wiek tutaj nie ma znaczenia. Znam osoby znacznie starsze, a w niektórych przypadkach zachowanie nastolatka jest lepsze od dorosłego.

Powodzenia! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem że można jej dać szansę:

stara się bardzo często widzę ją na forum

podanie schludnie napisane

choć młodego wieku ma wielkie chęci do pracy i na pewno poradzi sobie z tym nowy zadaniem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak

- trzeba wykorzystać ten zapał,

- aktywność,

- więcej redaktorów = więcej ciekawych artykułów czy wiadomości 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.