Skocz do zawartości
mari-knee-jah

niewinny Zgłoszenie czitera z nickiem "Co z tego że pajac?"

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick podczas gry: mari-knee-jah

2. Nick osoby na którą jest zgłoszenie: Co z tego że pajac?

3. Data i godzina zdarzenia:  w sumie on pali się u was na sieci dość długo więc czasowo ciężko określić

4. Dowody: Zapakowane demka:  https://www95.zippyshare.com/v/mSR1Sd3j/file.html Rozpiska niżej

5. Mapa: DD2

6. STEAMID/IP podejrzanego: 

STEAM_0:1:9590087

7. Rodzaj podejrzanego cheat'a: Vermilion raczej

8. Coś od siebie: ogólnie gość banowany na mixach za to samo , sety na dgl widać to wszystko ja nie wiem czemu on jeszcze u was gra

9. Screen z konsoli:

Rozpiska:

13:20 wchodzi na serwer

13:55 wychyla galę nic nie może trafić no gra typowo jak "gówno"

14:20 wychodzi z serwera, wiadomo w jakim celu

15:53 wraca i tu zaczyna się wszystko

17:18 wychodzi na galę tak jak poprzednio  z tym, że teraz coś się zmieniło :>

17:19 przeskok

17:35 gość wbiega mu na gale, szejki jak nie wiem-  mnie osobiście wystarczyłoby to

tak jak mówię gość robi "magic rc" i nagle zaczyna zabijać , biega i strzela wszystko koło głowy

dobrze ustawione sety na Vermilionie

na czacie w 22:33 przyznaję się do takich rzeczy 

ogólnie moim zdaniem sety i chyba jakiś anty ss bo przy ssach kamera w góre ;>

mam nadzieję że UB TEAM zgodzi się z moim werdyktem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Vermilion jest trudny do wyczajenia czasem,być może masz rację ale i tak ma wstawić ss,

czas na rozpiskę są ss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dobra to tak po 1 sam się przyznaje,po 2 wie kiedy ma dostać ss ,po 3 myślę że mógł zmodyfikować ss ponieważ zanim je wstawił minęło 18 min do tego robi się za głupiego 

Nie wiem nie znam sie ale chyba SsSS"S"SS.

co do akcji 17:35-17:39 "rc" +B 

18:45 to samo +B

mogło tak być aczkolwiek piszę o moich przypuszczeniach czekamy jeszcze na 1 osobę z ubt i sprawa bdz wyjaśniona 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry, że się wtrącę, bo raczej nie powinnam ale nie mogę patrzeć jakie głupoty piszecie. Co z tego, że potwierdził iż jest odpalony? Przecież mógł napisać wszystko... Jakby napisał, ze nie jest odpalony to byście uwierzyli? Ludzie, chyba nie wiecie co to prowokacja.... Co do tego, że wie, kiedy ma dostać ssy, w dolnym roku pojawia się napis "a kuku" może po tym wiedział, że je dostanie? A to, że wstawił je po 18 minutach o niczym jeszcze nie świadczy. Zamiast porządnie rozpisać demko to piszecie o jakiś przypuszczeniach. Nie, żebym broniła "podejrzanego" ale jedyną osobą którą wniosła coś do tego tematu to osoba zgłaszająca. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha

14:20 wychodzi z serwera, wiadomo w jakim celu

15:53 wraca i tu zaczyna się wszystko

Hmm jak dobrze słyszałem to odpalenie cheatów to nie jest zbytnio skomplikowana sprawa więc tak długo ich bym nie musiał "wgrywać" ;p

To była moja pierwsza mapka w tym dniu więc mogłem strzelać jak "Gówno" Prawda? A wyszedłem z serwa ponieważ odpalają mi się procesy w tle i muszę je wyłączyć żeby nie było spadków fps i w ten dzień zapomniałem tego zrobić więc wyłączyłem grę i je powyłączałem ; ) to chyba nie zakazane cn? Tak myślałem 

Ale przyznam macie poczucie humoru co do przyznawania się na chacie do posiadania wspomagaczy A co najbardziej mnie rozśmieszyło to "ogólnie moim zdaniem sety i chyba jakiś anty ss bo przy ssach kamera w góre ;>" Rozpisujesz demko i nie wiesz co to anty ss? haha okej :p 

No to czekamy na opinię UBT jestem bardzo ciekaw :p 

A i @mari-knee-jah jakoś mixa po tym banie to razem mogliśmy pykać Haha Pozdrffffki ;* 

O zapomniał bym Vermillion trudny do wykrycia? hahaha Na prawie wszystkich Polskich serwerach jest on wgrany do antycheata więc ? haha  

Ale spoczzko temacik można się pośmiać z pseudo "znawców cs'a" 

Ps: A ten napis "A kuku :>" możecie wyłączyć żeby go nie pokazywało na ekranie Przynajmniej byście sobie mogli oszczędzić tych śmiesznych oskarżeń ;p 

A hltv to macie cudne 

@mari-knee-jah  jeszcze, tego szejka nie wyjaśnisz nie ? 

Jakiego szejka ? 

Edytowane przez Wojciech.exe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

graliśmy mixa bo nie było ludzi i miałem na ciebie oko cały czas razem z somersem :> także nie wiem po co tu szczekasz  jeszcze, tego szejka nie wyjaśnisz nie ?

mi wystarczyło tyle  wiem jak działa Vermilion , reszcie UBT możesz kręcić ale mi nic nie wmówisz za długo gram w tą gierkę ;>

hahaahah

ale dojebałeś z tym Vermilionem w  antyczitach :V teraz to mnie rozbawiłeś w chuj :>

Edytowane przez mari-knee-jah

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

17:19 - Przeskok? ziomek mam celownik bliżej typka po prawej. Vermilion przy ustawieniach wyłapał by go nie tego w oddali. To był ruch myszką bez żadnego wspomagania. Pomyśl logicznie jaki bot strzelał by w typa oddali jak celownik trzyma blisko innego? XDD
17:36 - Gość wbiega na gale i co? Zwykły ruch myszką. Normalnie uderzyłem sobie po prostu w klawiaturę dlatego celownik aż tak uciekł. Przy vermilionie trafiłbym od razu w głowę
A nie za. Więc o czym my tu gadamy?
Po trzecie gdy przy vermilionie są robione ssy
on to wyłapuje i wyłącza all automatycznie. Nie bierze celownika do góry - byłoby to zbyt idiotyczne. Ale w końcu macie takie pojęcie na temat CS'a. Tylko oklaski i nic więcej. SSY po 18 minutach wstawiłem? Mógłbym i jutro w końcu mam na to 24h więc co pajacujecie bez sensu?

Trochę trudno oglądać demka u was bo taki pokaz slajdów jest 1/4 że trudno cokolwiek zobaczyć więc  radził bym coś z tym zrobić ;* 

Pozdrffffffffki ;* 

Edit 

"Skoro gość sam przyznaję się do takich rzeczy to nie widzę nawet sensu rozpatrywania tego demka, przejrzałem je, na pierwszy rzut oka - nic specjalnego.

Ale poczekam na wypowiedź reszty UBT." 

WTF X?DD

Tak patrzę że rozpiski ubt wyglądają tak jak na tym obrazku 

9gvWYgQ.jpg 

Edytowane przez Wojciech.exe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gadałem z 1 cheterem teraz nawet na pov nie da się wychwycić tego... a jest coś takiego jakskrypt pod config co się zwie "rc" popatrz na yt...

na ss Vermilion powinien być pod radarem nie miałeś go nie wiem n jakich setach dziabasz chłopie ale na 1/4 jak oglądałem te 2 akcje są +B i weź mi tu nie p......

o sowie jak jeszcze 1 osoba się ze mną zgodzi jesteś spalony i tyle aa i ładnie kąbinujesz 

wytłumacz nam kochany kolego czemu jak wszedłeś i przy gali celując nie trafiałeś po czym po k 2min wbiłeś i nagle walisz same banie :D pewnie sowa na barku siedział ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.