Skocz do zawartości
Assombrada

dd2 Okres Świąteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam propozycję co chodzi o zmianę wyglądu mapy na okres świąteczny . 

Zamiast wgrywania śniegu i zmiany dźwięku  przy bieganiu co gubi człowieka Proponuję o wgranie tego pluginu 

https://amxx.pl/topic/100986-nowy-śnieg-new-snow/

Co chodzi o resztę typu paka i wygląd dodał bym tylko czapki mikołajowe i zmianę paki na choinkę ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też o tym myślałam i jestem jak najbardziej za. Zimowa mapka, coś pięknego. Tylko po co ta zmiana dźwięku, to właśnie nadaje klimat i autentyczności mapce, przecież jak biegasz na normalnym dust-cie to nie rozprasza Cię dźwięk, ale jak tam chcecie. Fajnie jakby nie miała za dużo tekstur, bo wtedy będą kampić za jakimiś choinkami, sankami, prezentami :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

A i kiedyś się pytali co sądzimy o serwerze. Ten temat: 

Kilka osób wypisało błędy, propozycje ale co? Do teraz nic nie zostało zrobione. Więc po co był ten temat skoro nawet nikt z administracji DD2 się chociaż nie odniósł. (Lajk mnie nie przekonuje), Skiny dalej stare, paka do teraz sie buguje, Rsy są też bardzo stare, zero konkursów. Mam nadzieję, że po tym poście coś sie zmieni i na święta zobaczymy odświeżony serwer ze stanem 32/32 cały dzień.

Edytowane przez Mykmyk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajny pomysł, ale
@Mykmyk ma rację, niech administracja ogarnie to co w tamtym temacie piszą użytkownicy. 

Bugowanie paki, zlagowany serwer... Idea z dodatkami świątecznymi brzmi ciekawie, ale czy to nie powiększy lagów? Z tego co się orientuję to nie tylko ja mam taki problem.
Co do czapek.. gdzieś czytałam, że wystają zza skrzynek jak ktoś chce się schować :P ale nie wiem czy to prawda, bo sama nie miałam z tym do czynienia, można wypróbować. Choinka zamiast paki mega pomysł! 

Jestem za, o ile to nie pogorszy jakości gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śnieg, nowe rs`y, jeszcze ta paka do przyjęcia, wiadomo, tak symbolicznie, żeby nikt nie zapomnial że są święta, ale nie przesadzalbym od razu z tym wszystkim, bo im więcej wgracie, tym większe lagi, ostatnio już coraz mniej ludzi zagląda na dd2, będą lagi będzie jeszcze mniej, z tymi czapkami coś w tym jest, także tego bym sobie darowal, żadnych choinek czy Saneczek też bym chciał uniknąć, pamiętajmy że nie jest to FFA czy 4Fun ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hey, tak jak kolega wyżej napisał - symbolicznie. Nie przesadzajcie z pluginami i dodatkami bo się zrobi syf. Klimat i fajnie spoko. Do tego nowe swiateczne rs i git.  Także jestem za ale z umiarem : ))))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta