Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Minimum 18 lat (Możliwe wyjątki, jeżeli osoba jest dojrzała). +
  • Minimum miesiąc na sieci. +
  • Minimum miesiąc na teamspeak'u. +
  • Doświadczenie w byciu adminem. +
  • Składka za admina (Obowiązkowa). +
  • Posiadanie sprawnego mikrofonu. +
  • Wysoka aktywność i kultura osobista. +
  • Dobry kontakt z Administracją. +
  • Mutacja obowiązkowa. +

Nick: hardy
Staż na serwerze: 100 dni.
Znajomość zadań administratora [0-10] - 8/10
Coś o sobie: Na wstępie chciałbym się przedstawić, gdyż z doświadczenia wiem, że nie każdy jeszcze kojarzy mnie z imienia. Tak więc, na imię mi Marcin. Jestem fanem aktywności fizycznych jak i audiofilem. Lubię dobre brzmienia na dobrym sprzęcie, co mogliście (albo też i nie) przeczytać w moich poprzednich podaniach na różne stanowiska.
Dlaczego Ty?: Zgłosiłem się na tę posadę, gdyż wiele osób kojarzy mnie ze stanowiska Moderatora (jak i Opiekuna różnych  serwerów) na forum. Zgłaszają się do mnie z wszelakimi prośbami, począwszy od próśb o dodanie rang, aż do problemów z kanałami (przykład, zapomniane hasło na kanał). Jak można zauważyć aktualnie, nie ma wielu aktywnych jak i chętnych Administratorów na nasz uroczy serwer TS. Po dłuższym namyślę, doszedłem do wniosku, że czemu by nie spróbować swoich sił tutaj.
Składka za Admina: Jak najbardziej, do uzgodnienia.

Mam nadzieję, że w ten krótki, lecz jakże treściwy (moim zdaniem) sposób wyraziłem swoje szczere chęci na to stanowisko.

Z pozdrowieniami, hardy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.