Skocz do zawartości
Mykmyk

niewinny Ih^ - Kolejny talent z DD2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick podczas gry: Mykmyk

2. Nick osoby na którą jest zgłoszenie: Ih^

3. Data i godzina zdarzenia: 07.11.2018 coś koło 19

4. Dowody: https://www62.zippyshare.com/v/5zz7om1Z/file.html

5. Mapa: DD2

6. STEAMID/IP podejrzanego: 95.160.215.205:27005/STEAM_0:0:444246926

7. Rodzaj podejrzanego cheat'a: Dokładnie nie wiem co ma ale celownik strasznie dziwnie się porusza.

8. Coś od siebie: 

Rozpiska:

7:30 - Ten hedzik na gali jakiś dziwny jak dla mnie b+/-

8:15 - Chodzi o 2 kill (Polecam na 1/4) zobaczcie tą głowę z deagla. Fajnie, że po oddaniu strzału pocisk trafia magicznie na głowie, mimo że strzał był oddany obok modelu b+

8:40 - Dziwne dwie pierwsze pestki z ak. Ten celownik jakoś lekko się trzęsie, nienaturalne ruchy celownika  b+

11:35 - Dobra wcześniej widział tą awp ale potem nie dość, ze wychyla na nią jakoś strasznie modelowo to jeszcze zobaczcie na prędkości 1/4 w momencie strzału celownik nie dość, że jest obok modelu to jeszcze niżej niż głowa, a pocisk jednak trafia w heda. b+

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ty a może chcesz mój numer dowodu ? skoro wiesz jaki mam port ? Albo numer domu ?

A co do akcji ciekawe czy tobie się nie zdarzyło strzelić takich głów?

Co do strzału z awp'y trudno przeciągnąć myszkę w dół? 

Co do dwóch strzałów z ak hmm gram bez podkładki + nie ukrywam że mogły dostać się okruchy do laseru :> 

Jakoś jak ja wpisałem amx_ip to nie zadziało dziwne :> nawet jeśli ty dałeś port a wymagane jest ip to chyba nie dajesz całego bo opiekun i właściciele i ac ma dostęp do portów :> 

Edytowane przez Hajek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

07:33 oglądałem akcję z 10 razy,widać jak spr klatkami od 07:33 ( tu taj są setne :D ok 50 set do 80 strzela dziwne strzały 2 razy) ale patrz dalej jak wygląda ruch myszy czysty i płynny nie to co wcześniej  [+/-B]

08:22 nic ciekawego szczerze normalny strzał z degla kucnoł wstał i trafił [-B]

08:41 dziwne odrzuty broni widać 2x można się doczepić [+/-B]

11:35 widział go wcześniej,dalej to tylko wyczucie być może chciał skanować,akcja czysta [-B]  

za mało na bana moja opina jest taka gracz dobrze gra,a czystej akcji +B nie widzę ani jednej.

zostawię temat być może ktoś coś ma jeszcze do powiedzenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

No dobrze może akcje troche są na siłę ale jak dla mnie jego gra wyglądała troche dziwnie. Jeszcze nie widziałem takiego gracza co sadzi z tego deagla takie soczyste hedziki. No ale mogę się mylić bo też nie jestem wybitnym "AC" :) 

A i przyczepileś się chyba do tego, że podałem twoje ip. Nie moja wina, że na serwerze dla gracza jest dostępne amx_ip i każdy może cię bez problemu zddosować. Chcą we wzorze ip to podałem.

Edytowane przez Mykmyk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.