Skocz do zawartości
Psioszek^^

odrzucony Podanie [UBS]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Imię: Oskar

2. Wiek: 19

3. Doświadczenie: Bardzo spooore

4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać:  Dwukrotny Admin już nieistniejącego serwera DeathRun + Nie jestem od dawien dawna młodą rybką i ten kto miał okazję się ze mną zapoznać wie że wiem co robię 

Niektórych może to zaboleć ale patrząc na odwołanie gdzie ewidentny oszust gra i dostaje ub to już dla mnie z lekka przesada

5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: po 4 do 6 godzin 

6. Coś o sobie: Imię i wiek już znacie 

Interesuję się sportami sztuk walki jak i także grami komputerowymi, najczęściej to przesiaduje na forum i patrze dość z daleka co się tu wyrabia ;d 

Jestem kompatybilną/Spokojną osobą nie wchodzącą w kłótnie i tym podobnym, jeżeli już coś takiego się zdarzy to co najwyżej ustawie do pionu lub postaram się wyprostować sytuację 

7. Staż w CS: 8 lat z przerwami Staż w UBT 3 lata bez przerw 

8. Link do STEAM:  https://steamcommunity.com/id/ImKingOfGods

Edytowane przez Psioszek^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z racji tego że jestem świeży na sieci  ale jestem od prawie 1 ms to jestem na nie

-powód jest taki że od kąd jestem nie widziałem Cie wg nigdzie,nie słyszałem,najlepiej zrobisz moim zdaniem jak napiszesz podanie za jakiś czas i pokażesz że jesteś aktywny i udzielasz się,pomagasz itp itd :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na chwile obecną jestem na Nie:

-aktywność na forum leży

- mało kto ciebie kojarzy

+ doświadczenie

popisz na SB udzielaj się i daj się innym poznać mordo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem, że wracasz ale aktywności nie miałeś ostatnimi czasu żadnej więc nadrób aktywność i spróbuj za pewien czas.

Jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.