Skocz do zawartości
Monster

Problem z lagami

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, nie wiecie może dlaczego przy dużej ilości mobów i w m1 handlowym ścina mnie jakbym miał 5 fps? Dziwi mnie to, ponieważ nowsze tytuły gier chodzą mi idealnie jak wiedźmin dziki gon na 60 fps albo cs go do 300 fps.

Oczywiście kiedy dopiero co włącze klienta i zaloguje się np. na channel w m1 gdzie nie ma ludzi zbytnio to jest ok i jak idę expić to mogę większe grupy zbierać ale po pewnym momencie mnie zaczyna przycinać jakby raptem zaczęły mi powoli fps'y spadać.

Mój sprzęt:

Radeon R9 270x 2gb

AMD FX(tm) - 8320 Eight-Core Processor 3.50 GHz

RAM 16 gb

Internet - 40mb/s

Więc nie wydaje mi się, że wina leży po stronie sprzętu. Szukałem w google ale nie znalazłem rozwiązania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Metin jest spierdolony pod względem wydajności. Jeśli grasz na jakimś prywatnym serwerze zalecam zmiane mobków na pieski, wyłączenie nazw sklepów i graczy/przedmiotów. Do tego jak grasz na kilka kont na raz, to najwygodniej zrobić osobny klient z wyciętymi mobami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli grasz na priv serwerze to może to być przez to że mają słabo zoptymalizowany klient. A co do samego ścinania to powinieneś mieć w opcjach w grze aby zmienić zwykłe mobby na txt dzikich psów i pewnie powinno być lepiej.

Edit: w sumie to kolega wyżej mnie wyprzedził i napisał to samo co ja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Maliniakk napisał:

Jeżeli grasz na priv serwerze to może to być przez to że mają słabo zoptymalizowany klient. A co do samego ścinania to powinieneś mieć w opcjach w grze aby zmienić zwykłe mobby na txt dzikich psów i pewnie powinno być lepiej.

Gram na Glador ale w kliencie nie widziałem opcji aby zmienić na pieski moby, jutro pobawię się i dam znać w temacie czy choć trochę pomogło. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmień na pieski i będzie gitara, a metin to metin. Zawsze jak bedziesz wchodził do m1 to laga złapiesz xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
55 minut temu, Monster napisał:

Siemka, nie wiecie może dlaczego przy dużej ilości mobów i w m1 handlowym ścina mnie jakbym miał 5 fps? Dziwi mnie to, ponieważ nowsze tytuły gier chodzą mi idealnie jak wiedźmin dziki gon na 60 fps albo cs go do 300 fps.

Oczywiście kiedy dopiero co włącze klienta i zaloguje się np. na channel w m1 gdzie nie ma ludzi zbytnio to jest ok i jak idę expić to mogę większe grupy zbierać ale po pewnym momencie mnie zaczyna przycinać jakby raptem zaczęły mi powoli fps'y spadać.

Mój sprzęt:

Radeon R9 270x 2gb

AMD FX(tm) - 8320 Eight-Core Processor 3.50 GHz

RAM 16 gb

Internet - 40mb/s

Więc nie wydaje mi się, że wina leży po stronie sprzętu. Szukałem w google ale nie znalazłem rozwiązania.

W ekranie logowania, po prawej stronie masz ikone pieska, klikasz i elo masz pieski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

 Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.