Skocz do zawartości
wazzup

Ranga Multi Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :)

Co sądzicie o dodaniu rangi Multi Admin?

może to ułatwić czasami rozgrywkę dla graczy, aby nie czekali na konkretnego admina serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta ranga ma polegać na tym by gracz miał admina na wszystkich serwerach? Jeżeli tak to jestem na Tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ιna.❤

Dobry pomysł :)

Tylko taką rangę powinna posiadać osoba, która zna każdy serwer- jego zasady i regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Ajin napisał:

Ta ranga ma polegać na tym by gracz miał admina na wszystkich serwerach? Jeżeli tak to jestem na Tak. 

no w sensie ta ranga będzie posiadała admina na każdym serwerze. tylko nie będzie rekrutacji tylko trzeba na tą range zasłużyć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość shizeR

Jestem Za

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lepiej "podrasować" rangę Admin PLUS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym wyjebał admin plus bo to unsens i zrobił Multi Admin z uprawnieniami.

Notatka dodana przez broda, .

useless a nie unsens XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To że mają admina nie oznacza że faktycznie na te serwery wchodzą...

Ja jestem za, nadal kładłbym nacisk na to aby więcej ludzi mogło wchodzić na te serwery, doceńcie w końcu ludzi którzy wam tych serwerów pilnują, a nie staracie się ich opluwać..

Forum bez serwerów nie ma sensu, ale serwery bez forum już mogą istnieć i się rozwijać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@broda rozumiem twoja drcyzje ale osoby ktore posiadaja admina na kazdym serwerze to te osoby ktore tez sie obowiazki na forum np. Opiekun forum administrator i wyzej a ta ranga bede tylko na serwerach obowiazywała dla tych osob ktore sie nadaja do tego, znaja bardzo dobrze kazdy regulamin serwere oraz sa bardzo aktywne na serwerach to tez ulatwi prace tym co tez na forum sie zajmuja

Notatka dodana przez broda, .

nie podjąłem żadnej decyzji, wyraziłem jedynie swoją opinię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbędne jest co innego, albo Kto inny. 

Fajna sprawa, na pewno lepsze, niż ten Admin Plus ;d

Ew. po prostu zrobić tak jak było dawniej (2k13/14/15 rok) czyli Admin na każdym serwerze dla UBT (jest to ranga, której byle komu nie powinno się dawać, a powinniśmy wymagać na ów randze znajomości ponad przeciętnej na temat serwerów i samego Cs'a, więc myślę, że to by była fajna sprawa) Pozdrawiam ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie ranga zbędna starczy zrobić, że każdy członek UBT dostaje flagi banowania na serwerze i będzie 100% razy lepsze niż cała ranga i robienie rekrutacji na nią. :) Tak czy siak UBT może zbanować na każdym serwerze poprzez stronę więc czy by dostał prawa admina na serwerze czy przez stronę by nadał bana to jedno a lepiej na tym wyjdziemy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ~SyNter~ napisał:

Dla mnie ranga zbędna starczy zrobić, że każdy członek UBT dostaje flagi banowania na serwerze i będzie 100% razy lepsze niż cała ranga i robienie rekrutacji na nią. :) Tak czy siak UBT może zbanować na każdym serwerze poprzez stronę więc czy by dostał prawa admina na serwerze czy przez stronę by nadał bana to jedno a lepiej na tym wyjdziemy. 

Przecież to napisałem.. jednak jest spora różnica między banami przez bansa, a banami na serwerze. Po pierwsze z flagami Admina w razie co można dać bana na cfg to raz. 

Dwa Ban na serwerze jest natychmiastowy, zaś ban przez Bansa działa dopiero po przeładowaniu/zmianie mapy.

Notatka dodana przez Karwoś, .

Ban przez stronę również działa natychmiastowo, gdyby tylko dredek dodał połączenie z rcon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniamy range admin plus, dodajemy nową czy dajemy uprawnienia dla ubt. Zdecydujcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można glosowanie zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem za tym by to UBT miało dostęp.  Zwiększyć wymagania na dostanie się do UBT i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie propozycje dot. takich wymagań?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większy staż na forum. Większa aktywność.  I dać kogoś kto będzie pilnował UBT :) Aby się, że tak napiszę "Nie opierdalali" się i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.