Skocz do zawartości
Zernixler

[GAZETKA] Październik

GŁOSOWANIE  

15 użytkowników zagłosowało

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł CREATIVNIE zmienic na coś innego - wymyslisz coś :D

Treści trochę tak niezbyt ułożone, logo inoperfecto (XD)

A czy taki format gazetki do mnie przemawia? Sam nie wiem :D

Ogółem może być treści bym bardziej nawiązywał do sieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość ιna.❤

Ciekawa gazetka :) :duszek:

Wygląda i czyta się ją jakby była napisana na papierze :D

Oby tak dalej, kolejna super wykonana praca! :korona:

Gratuluję! :blush:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pod względem wizualnym fajnie to wygląda i nawet mogłoby tak pozostać, jednak wciąż oklepane powtarzanie formułek najbardziej lubiana zawartość itp jest nudna bo masz to na głównej stronie zawsze do wglądu..

Zastąpił bym to czymś innym. Awanse, degrady i rezygnacje czyli typowo informacyjne treści mi jak najbardziej odpowiadają. Co nowego na serwerach też spoko opcja, chociaż warta rozwinięcia, gdzie moglibyście podawać kto najwięcej przegrał czy coś w ten deseń. 

PS. Tak wiem ze w tym momencie jest was trochę zbyt mało żeby takie info chciało się dwóm osobom zbierać, ale napisałem przyszłościowo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeczytałem całość. Z mojej strony dwie rzeczy:

• Pierwszą z nich będzie spójność- dużo rzeczy jest wrzucone chaotycznie, bez jakiejkolwiek segregacji. Lepiej byłoby to ułożyć w sektory, tak jak jest to w normalnej gazecie papierowej, że przykładowo mamy typowy dział na biznes, politykę itp., a dalej jakieś nagłówki pokroju  "Awanse i inne niuanse" (coś w ten deseń). Całokształt wtedy byłby o wiele bardziej czytelny.

• Drugą sprawą jest grafika- Estetycznie jest bardzo w porządku, lecz momentami bardzo ciężko się to czyta. Moim zdaniem, lepiej byłoby stworzyć jeden, długi "slider", gdzie przykładowo żółty element byłby nagłówkiem z tytułem "CREATIVNI", a niżej mamy wyżej wspomniane działy, wszystko posegregowane.

Generalnie, to i tak bardzo ładnie to wygląda, duży plus za inicjatywę oraz za projekt.

Z pozdrowieniami, hardy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł z grafiką jest fajny, to na plus.

Niestety chaos, który panuję w gazetce jest dość mocno widoczny, za mało nawiązań do sieci, za dużo rzeczy ogólnikowych.

Tych ciekawostek "Czy wiesz, że..." też jest zdecydowanie za dużo, myślę, że 2,3 by na spokojnie wystarczyły.

Szczerze mówiąc, gazetka z poprzedniego miesiąca podoba mi się o wiele bardziej.

W skrócie - więcej konkretów, mniej pierdolenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, kacu napisał:

Pomysł z grafiką jest fajny, to na plus.

Niestety chaos, który panuję w gazetce jest dość mocno widoczny, za mało nawiązań do sieci, za dużo rzeczy ogólnikowych.

Tych ciekawostek "Czy wiesz, że..." też jest zdecydowanie za dużo, myślę, że 2,3 by na spokojnie wystarczyły.

Szczerze mówiąc, gazetka z poprzedniego miesiąca podoba mi się o wiele bardziej.

W skrócie - więcej konkretów, mniej pierdolenia.

Kacu dokładnie to opisał.

Ja bym do tej gazetki dodał jeszcze parę osób, które dołączyły na sieć lub się z niej pożegnali. 

+

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.