Skocz do zawartości
witam bla bla

ub Only DD2 Witam Bla Bla Bla ;)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: Witam Bla Bla Bla 
2. Powód bana: czitowanie 
3. Serwer: dd2
4. Link do bana: https://amxbans.cs-creativ.pl/ban_list.php?bid=15864
5. SteamID/IP: STEAM_1:0:839908020
6. Link do SSów: 
7. Wycinek z konsoli:

BUILD 1159 SERVER (0 CRC)
Server # 225
Kicked : You are BANNED. Check your cons

Nie grałem z tydzień czasu, dzisiaj chcę wejść i widzę bana. Domyślam się ze ktoś grał na moim nicku, nie wgłębiam się. Proszę o szybkie rozwiązanie sytuacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

właśnie znalazłem temat skargi na mnie. Czy to są jakieś żarty? Wy oglądaliście te demo? Gdzie ja niby jestem spalony? W takim razie proszę o obejrzenie ponownie tego, ale może kogoś bardziej obeznanego.. a w razie konieczności niech pojdzie to w swiat do UB,  może tam ktoś się bardziej będzie znał, bo aima w życiu nie miałem na kompie, sam byłem w UB team na jednej serwerowni, nie rozumiem o co cała ta akcja...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam zaplon, bo gram raczej od czasu do czasu, dla jego zabicia a nie jakoś nalogowo, w życiu nie spodziewałem się takiego bana, jestem dorosłym facetem, potrzebne byłoby mi grać spalony jak jakieś dziecko cs'a.. proponowalbym podac to demo do Anticheata, tam podejrzewam wysmieja mnie i to demo, bo raczej tak zajebiscie nie gram żebym cały czas dostawal bany za nic...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O to możesz winić tylko siebie, demko wygasło, więc musisz czekać aż hosting je przywróci (O ile będzie im się chciało wpierw je znaleźć). :)

Póki co zamykam, by nie było spamu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.