Skocz do zawartości
CIastkoo

2 propozycje ;d

Rekomendowane odpowiedzi

Probozycja 1. Siema mogli byście dodać top 20 top 15 największych spamerów na sieci polega to na tym

że pod ChatBoxem jest zrobiony Avatar nick i ilość wiadomości na chatboxie

Może jakiś konkursik by wpadł  

Propozycja 2. Można by było zrobić range Eventowicz  ta ranga organizuje eventy itp nie wiem do końca jak to nazwać coś typu tego a jego praca by polegała na to 

że robi różne eventy z cs 1.6 na TeamSpeaku na forum karaoke itp

By się przydało pozdrawiam ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 na nie bo ludzie będą spamic  tylko po to aby mieć jak najwięcej wiadomości 

2 można by zdobić taka range 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. Zbędne. 

Fajnie byłoby zrobić użytkownika miesiąca, gdzie administracja wybiera człowieka który w danym miesiącu przysłużył się najbardziej dla sieci..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Zerni napisał:

Do użytkownika miesiąca jest odpowiedni plugin, który sam wybiera osobę, która według statystyk najbardziej na taki tytuł zasłużyła :D

Co do samej propozycji, jestem na nie. Myślę, że od organizacji konkursów jest administracja, a jeśli ktoś wpadnie na ciekawy konkurs może napisać w tym dziale. Jeśli chodzi o shoutboxa, @KTO JA JESTEM dobrze to ujął.

To już kiedyś było, ale pokazywało że tak powiem ludzi z dupy, także plugin to gówniany pomysł według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu źle złapane słowo, nie chodzi o spamienie, tylko normalne pisanie, to po prostu kolejna statystyka, która odpowiada za aktywność ludzi, każdy chcę być jak najwyżej. 

e30d2z6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Zerni napisał:

Rozumiem o co Ci chodzi, ale nie sądzisz, że użytkownicy będą o to rywalizować bezsensownymi wiadomościami? Nie wiem czy coś takiego kiedyś było na forum, jeśli znajdą się chetni można w ostateczności dodać to na próbę, jednak przyjęcie tej propozycji wiązałoby się z praktycznie całodobowym nadzorem administracji nad SB.

Raczej na wielu forach to jest i nie ma takiego spamu, w dodatku nie ma tu takich CHYBA dzieci co by walczyły o byle liczbę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użytkownik miesiąca był i jak to napisał @Flash algorytm wybierał ludzi z dupy, więc albo zrobić ręczny system, że Administracja wybiera sama użytkownika, który najbardziej się przysłużył albo dać sobie z tym spokój.

Co do rangi Eventowicz, jestem na nie, jak miałaby wyglądać rekrutacja na taką rangę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, KTO JA JESTEM napisał:

1 na nie bo ludzie będą spamic  tylko po to aby mieć jak najwięcej wiadomości 

2 można by zdobić taka range 

TO będzie max 3 napisy pod rząd a jak 4 5 warn ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kacu napisał:

Użytkownik miesiąca był i jak to napisał @Flash algorytm wybierał ludzi z dupy, więc albo zrobić ręczny system, że Administracja wybiera sama użytkownika, który najbardziej się przysłużył albo dać sobie z tym spokój.

Co do rangi Eventowicz, jestem na nie, jak miałaby wyglądać rekrutacja na taką rangę?

Zazwyczaj była opcja, że to ludzie głosowali... :P jest specjalny panel w panelu bocznym forum, tam możesz podac jednego faworyta i to idzie do algorytmu :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

 Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.