Skocz do zawartości
KTO JA JESTEM

ten co nie zna regulaminu - Daa

mini

ban  słuszny!!  

Wiadomość dodana przez mini

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Kto Ja Jestem?

Nick oskarżonego:  eQ` Daa

Opis sytuacji:  dostalem bana za niby resp tt gdzie bylem poza respem

Dowód (ss/demko):  http://509181.hltv2.pukawka.p...t2-1538908080-1538909580.zip

IP oskarżonego: nie ma potrzeby

akcja zaczyna sie od 22 minuty

Edytowane przez KTO JA JESTEM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gościu siedziałeś na respie  więc mi nie gadaj głupot co rundę piszę  że resp jest do 1:30. Może dostałeś bana jak byłeś poza respem jak z niego schodziłeś więc nie płacz i co do tego ma znajomość regulaminu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gratuluję Tobie za takie myślenie. Paka nie leżała na respie tt więc masz jakieś złe informacje każdy pretekst jest dobry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czyli dla cb  paka  musi lezec na repsie abym  mogl na   niego wejsc? po pake idzie  sie najkrotsza droga , jakbym poszedl trupem  raczej bym nie zdarzyl i pewnie bys  dal bana za brak  wynonywania celow mapy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Daa nie banuj za resp jeśli nie masz wglądu w całą sytuacje. Wiele razy zdarzało się już tak, że ktoś dostaje niesłusznie bana za resp tylko przez niego przebiegając, mógł być na długiej ale nie mógł wejść na A więc poleci B przez respa (tylko przykład) i nie powinien zostać za to karany. Co do samych banów to jak ktoś siedzi na respie do 1:30 notorycznie - wtedy banujemy, w przeciwnym wypadku wystarczy ostrzeżenie o banie, nawet kilka razy. Ban jest karą dla gracza który go dostaje, a każda taka kara powinna mieć solidne podstawy. Jako administratorzy jesteście tutaj głównie po to aby pouczać graczy, pomagać im, banowanie jest ostatecznością. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.