Skocz do zawartości
HoRnS

przyjęty Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Oskar
STEAM_ID: STEAM_1:0:1210651777
Dlaczego akurat Ty ??: Jestem osobą dostępną na forum jak i na serwerze, dysponuję dużą ilością czasu, ponadto na serwerze gra coraz więcej osób, a co za tym idzie więcej cziterów. Chciałbym pilnować porządku na serwerze i przyczyniać się do jego rozwoju.
Posiadasz mikrofon?: Tak
Miałeś mutacje głosu?: Tak
Znajomość AMXX:  5/10 (szybko się uczę wystarczy mi raz coś powiedzieć i zapamiętam)
Coś o sobie: Jestem typowym NoLifem który nie ma życia poza komputerem i szkołą. Jestem osobą, która potrafi zachować powagę, ale poczucia humoru równiez mi nie brakuję.
Składka: Tak

Do napisania podania oraz wiersza zachęcił mnie W!nneR ! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak, coraz częściej widzę Cię na serwerze, mimo, że na nim nie bywam. Miły, ogarnięty, kulturalny, da się z nim pogadać i szybko się uczy, to prawda. Na codzie coraz więcej graczy, nie zawsze każdy jest dostępny, para rąk do pomocy się przyda, dajmy mu szansę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Na tak,

przystojny elegancki chłop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, HoRnS napisał:

Coś o sobie: Jestem typowym NoLifem który nie ma życia poza komputerem i szkołą. Jestem osobą, która potrafi zachować powagę, ale poczucia humoru równiez mi nie brakuję.

XDDDDDDDDDDD

Jestem za okresem próbnym.

+Sporo gra
-amx
-Doświadczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.