Skocz do zawartości
ccc

Jak powstal wasz nick?

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje mi się że  gdzieś byl już taki temat.  Mój powstał przypadkowo, poprostu 1 raz włączyłem cs i nie wiedziałem jaki wpsiac więc wymyśliłem taki i został aż do dziś 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem pod kilkoma nickami lecz tutaj chciałem zagrać na nowym, a że akurat piłem monsterka to powstał właśnie taki xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem kiedyś na poczcie i chciałem dokonać przelewu. A jako że wolałem pozostać anonimowy w rubryce "nazwa nadawcy" zamiast imienia i nazwiska wpisałem Knur Masywny. Od zawsze niesamowicie bawiło mnie słowo knur. Następnie próbując stłumić śmiech podałem kartkę pani w okienku. Ona najwyraźniej nie podzielała mojego poczucia humoru i jakby nigdy nic zaczęła przepisywać całość do komputera. W pewnym momencie przerwała i poprosiła, żeby do nazwy nadawcy dopisać adres na wypadek gdyby trzeba było odesłać pieniądze z powrotem. Wiele sił kosztowało mnie opanowanie rozbawienia w tamtym momencie. Zebrałem w sobie resztki profesjonalizmu i zachowując kamienną twarz dokończyłem procedurę.

Od tamtej pory bardzo często posługuję się właśnie takim nickiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój nick wyszedł na spontanie nie miałam pomysłu na inny nick. "kin" wzięłam od imienia a potem zaczęłam rymować żeby coś wyszło dalej. Np kinczuu, kinczuuś, kinczak (?), kinczek i stąd wzięła sie nazwa kinczuuS :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta