Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1.  Adres IP: 145.239.236.193:27060

2.  GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.193:27060/

3.  Mod: FFA+BF2

3.  Hosting: 1s1k.pl

4.  Sloty: 21

5.  Wiek właściciela serwera:  26

6.  Dlaczego chcesz do nas dołączyć?  Nie mogę znaleźć fajnej sieci pod mój serwer. Wiem, że każdy ma wymagania, ale sam jestem w stanie go ogarniać i płacić, liczy się pomoc w jego rozwinięciu. Mod mogę wymienić na inny, ale myślę, że ten jest idealny. Połączenie klasyki i prostoty. Serwer wymaga jedynie podpięcia do amxbans oraz ew. x-redirect. Sam ogarniam serwery, edytuje pluginy, więc o to nie trzeba się martwić. Mam tylko jednego admina. Sporo chęci na rozwinięcie serwera jest, tylko potrzeba dobrej bandery do tego! Krytykę przyjmuję z godnością. Cheers Yaa!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, Shelma napisał:

Brak graczy, serwer cały czas pusty.. Jestem na nie.

Przecież napisałem, że jest do rozwinięcia to co oczekujesz już 49123848912741045187 graczy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serwer zawsze i w pełni serwisuję ja oraz płacę za niego. Nie wiem jak sprawa z reklamami, ponieważ na wiaderku mam jakiś problem z jej zakupem i nie orientuje się o co chodzi. Zresztą nie wiadomo jak wyższa administracja o tym wszystkim sądzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.