Skocz do zawartości
Flash

przyjęty Podanie na Admina - Flash/xzxcc

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:  Flash

2. Wiek: 20

3. Link do banid:  https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:3683465

4. Link do GT:  Obecny: https://www.gametracker.com/player/Flash/145.239.239.221:27171/ xzxcc: https://www.gametracker.com/player/xzxcc/145.239.239.221:27171/

5. Twoja znajomość zadań admina: Swego czasu miałem admina na każdym serwerze na sieci,  10/10

6. Doświadczenie: Tak jak napisałem,  na sieci miałem opiekuna forum,  z czym wiązał się admin na każdym serwerze.

7. Coś o sobie: Artur, lat 20,  więcej o mnie dowiecie się zapewne tutaj:  

Spoiler

8. Dlaczego Ty?:  Ponieważ w ciągu ostatnich dwóch tygodni przesiedziałem 52 godziny na serwerze (Zaznaczam, że przez długi czas ta tendencja się nie utrzyma). Przed mixami jedną z rozgrzewek jest mapka na dd2, niestety ostatnio ciężko mi ją zagrać do końca z wiadomych powodów, stąd moje podanie. 

9. Mikrofon: Posiadam sprawny.

10. Składka za Admina: Tak, na dniach mogę wysłać sms'em. Kwestia dogadania z dętką :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Idealny kandydat na to stanowisko.

+ Aktywność

+ Wiek

+ Składka

+ Doświadczenie

+ Mikrofon

+ Chłopak jest ogarnięty i wie co w trawie piszczy. :)

+ Ładnie, schludnie napisane podanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gram u was od jakiegoś czasu , i myślę ze przyda sie admin . A tym bardziej ze typ ogarnia .

Napisane przez nico, .

Zapoznaj się z regulaminem, być może na tej drugiej sieci nie ma takowego punktu. 3.5 Każda wypowiedzieć w podaniu musi zawierać powody naszej decyzji, a ich ilość nie może być mniejsza niż 2 konkretne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE

-brak kultury

-Wczoraj pruł się do mnie że gram z kontem posiadające blokade VAC i obraził mnie nazywając mnie ,,ściekiem" krótko po tym jak ja wyraziłam opinie na temat jednego z graczy podejrzanego o wspomagacze tak samo go nazywając. O reszcie jego wypocin nie chce mi sie pisać.  Jak taki ktoś może mieć w ogóle jakiekolwiek uprawnienia? Żenada...

Samo to że napisał coś o VAC'u,  ukazuje jakim jest typowym pozerem. Równie dobrze mogłabym nie grać na tym koncie, ale mi się podobają te czerwone cyfry. Tym bardziej że niedługo pyknie 1000 dni  ;)

Napisane przez Shelma, .

Na Twoim miejscu, to nie przyznawałbym się do posiadania vaca i grania na nim, na naszych serwerach :)..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na tak 

+ Doświadczenie 

+ GT

21 minut temu, Alicja [ARS] napisał:

Jestem na NIE

-brak kultury

-Wczoraj pruł się do mnie że gram z kontem posiadające blokade VAC i obraził mnie nazywając mnie ,,ściekiem" krótko po tym jak ja wyraziłam opinie na temat jednego z graczy podejrzanego o wspomagacze tak samo go nazywając. O reszcie jego wypocin nie chce mi sie pisać.  Jak taki ktoś może mieć w ogóle jakiekolwiek uprawnienia? Żenada...

Samo to że napisał coś o VAC'u,  ukazuje jakim jest typowym pozerem. Równie dobrze mogłabym nie grać na tym koncie, ale mi się podobają te czerwone cyfry. Tym bardziej że niedługo pyknie 1000 dni  ;)

Na każdej szanującej sieci gracz z blokadą VAC zostaje zbanowany permanentnie, cziterów i oszustów trzeba eliminować. 

Ps.

Dziwi mnie, iz osoba używająca zwrotu "pruł sie" może komuś zarzucać brak kultury. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.