Skocz do zawartości
Verencius

przyjęty [Redaktor] Verencius

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Imię: Krzysztof.

2. Wiek: 21 lat.

3. Doświadczenie: Nigdy nie byłem redaktorem, ale zawsze musi być ten pierwszy raz.

4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać: Myślę, że Zerniemu przyda się pomoc, a nowa osoba w redakcji może wnieść różne nowości do niej. "Co dwie głowy to nie jedna".

5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Wystarczająco, aby pełnić taką funkcję. Myślę, że 2-4 godziny w zależności od dnia.

6. Co wniesiesz jako Redaktor: Mam kilka pomysłów na nowe serie, np. "Czołówka Cs-Creativ.pl", w której użytkownicy głosowali by na osobę najlepszą w danej kategorii raz w miesiącu, czy ciekawostki o użytkownikach forum, a także kilka innych.

7. Coś o sobie: Interesuję się koszykówką i anime. Również oglądam mecze piłki nożnej, a z Ekstraklasy kibicuję Kolejorzowi! Fascynuje mnie też e-sport, kiedyś kibicowałem Virtus.pro, lecz teraz jestem fanem fnatic. Grałem w CS:GO, ale spora przerwa spowodowała spadek formy i niestety zmusiło mnie to do sprzedaży konta. Teraz gram w Fife, aktualnie jest to moja ulubiona gra. 

Przykładowa praca: 

#Edit. 

Dodam tylko, że każdy tak się czepia aktywności, @Zerni miał bodajże 10 postów i tygodniowy staż na forum jak pisał podanie. 

Edytowane przez Verencius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak.

Jak sam napisałeś co dwie głowy to nie jedna. Znamy się już sporo i kolejna współpraca z Tobą byłaby dla mnie przyjemnością xD. Poza tym sam się zaskoczyłem, że jak na pierwszy raz zrobiłeś tak dobry wywiad. Jestes aktywny w dziale redakcji i w sumie nie mam nic przeciwko abyś do mnie dołączył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdybyś się bardziej interesował forum, to wiedziałbyś też, że mamy 2 redaktorów, ale niestety jest na urlopie.. Tak właściwie, to mało Ciebie jest, poza tematem ze sprzedażą konta steam o którym zapomniałeś, to w ogóle nigdzie Cie nie ma, Twoim wielkim minusem, jak dla mnie jest to, że Cie nie znam i za wiele o Tobie powiedzieć nie mogę, dlatego jestem na nie.. Posiedź na forum, powypowiadaj się w różnych tematach, stwórz jakieś swoje prace, a nie napiszesz jeden wywiad i happy, zwłaszcza przed samym złożeniem podania :)..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na nie:

-Nie znam Cie, widzę dopiero Twój drugi post

-Za mało materiałów do oceny kompetencji

3 godziny temu, ccc napisał:

Na nie

-Forum lezy

-Aktywnosc

A czym się to różni?  Podałeś jeden i ten sam powód..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że największym Twoim minusem jest aktywność, Ciebie tutaj po prostu nie ma. Daj nam się poznać, pokaż, że Ci zależy i wtedy złóż podanie.

Jestem na nie:

- Aktywność na forum

- Nie widać Twoich "starań" w owym dziale.

+ Pomysły na dział

+ Wiek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak bo to Lisu od DanielaMagicala i dobra morda o Tak, więc czemu mam być na NIE?

Napisane przez nico, .

+1, nieuzasadniona wypowiedz - zapoznaj sie z regulaminem

Napisane przez nico, .

+1, brak kultury - obraza członka administracji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.