Skocz do zawartości
dredek

Opłaty serwerów oraz ich reklamy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, startujemy z kolejną zbiórką ze względu na liczną ilość opłat, z która nie wyrobimy.

Wczoraj wygasł serwer jailbreak i niestety brakuje funduszy na jego opłacenie, serwery stoją bez reklam ponieważ także nie było takiego zysku by je opłacać na bieżąco dlatego też kierujemy się do Was z prośbą o pomoc.

Każda pomoc się liczy, chociażby złotówka przesłana smsem.

http://scr.hu/2gne/k02qg   Stan opłat serwerów

http://scr.hu/2gne/4nbhq   Stan opłat reklam

Jak widzicie nie jesteśmy w najlepszej formie. Opłata jednego serwera miesięcznie to około 50-60 zł, zaś reklamy 20 zł na dzień.

Wszyscy, którzy są chętni pomóc nam w rozwoju proszeni są o kontakt @dredek

Osoby wpłacające sumy, które nam znacznie pomogą zostaną wynagrodzone usługami na okres nielimitowany tj. ranga donator lub pojedynczymi usługami na serwerach.

Dodam jeszcze, że potrzebne są także fundusze na dalszy rozwój COD MODA.

Liczmy na waszą pomoc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja myślałem, żeby kupić serwer 25 slotów i podpiąć go do Was, ale jak przeczytałem wymogi to chyba sobie odpuszczę :P

Napisane przez ShifT, .

Nowy serwer to kolejny wydatek, potrzebujemy funduszy na opłaty obecnych serwerów. Co do wymogów dołączenia z serwerem, to nie są one jakieś z kosmosu - nie potrzebujemy pustych serwerów, które nie dają żadnych korzyści dla sieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.