Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

rycerz ma mały exp za mały jak mi sie wydaje za wskrzeszanie za vooodo nic sie nie dostaje teleport w malych pomieszczeniach nie działa postać tylko podskakuje w korytarzach czy coś takiego działa slabiej niż wczesniej jak rzuci sie rakiete i w tym czasie ktoś cie zabije nie zadaje dmg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.05.2019 o 19:50, MaM Wyje|3ane napisał:

Na klasie duch nie zawsze na nozu jest sie niewidzialnym

Musiało się coś zbugować przez zdobycie np. itemu z mniejszą widocznością. Po za tym wszystko działa.

2 godziny temu, Psychopp napisał:

rycerz ma mały exp za mały jak mi sie wydaje za wskrzeszanie za vooodo nic sie nie dostaje teleport w malych pomieszczeniach nie działa postać tylko podskakuje w korytarzach czy coś takiego działa slabiej niż wczesniej jak rzuci sie rakiete i w tym czasie ktoś cie zabije nie zadaje dmg

O jakim wskrzeszeniu mówimy? Za voodo dostaje się dokładnie 1215 expa, jeżeli masz propozycje odnośnie zmiany tej wartości to napisz propozycje. Z teleportem nic nie było nawet ruszane. A co do rakietki to takie zabezpieczenie aby nie crashowało serwera ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, dredek napisał:

Musiało się coś zbugować przez zdobycie np. itemu z mniejszą widocznością. Po za tym wszystko działa.

O jakim wskrzeszeniu mówimy? Za voodo dostaje się dokładnie 1215 expa, jeżeli masz propozycje odnośnie zmiany tej wartości to napisz propozycje. Z teleportem nic nie było nawet ruszane. A co do rakietki to takie zabezpieczenie aby nie crashowało serwera ;D

odnośnie tej wartości to super rozwiązaniem by było zmniejszenie np za pierwszą osobe wskrzeszoną w rundzie i z każdą kolejną żeby wartość sie zwiększała wtedy by była większa rywalizacja kto zajmuje ciało a jeśli to nie możliwe to zwiększyć odrobinę tę wartość nie mam pojęcia ile dokładnie teraz sie dostaje , dobrze by było jakby osoba musiała dać potwierdzenie na wskrzeszenie bo nie zawsze wyskakuje komunikat i osoba zrespiona często pada mając te 25hp co do teleportu to nie mam pojęcia ale wydaje mi sie że coś sie zmieniło wcześniej w pomieszeniach w niskim sufitem dało sie teleportować troche dalej a nie odrazu tam gdzie sie stoi a jeśli chodzi o rakiety to nie bedzie zaliczało dmg po śmierci mam rozumieć hihi

i jeszcze by sie przydało coś z tą gildią zrobić albo zmniejszenie expa na lvl albo zamienienie tej wartości jaką sie oddaje z klasy i jaka trafia do gildi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.05.2019 o 22:49, Psychopp napisał:

odnośnie tej wartości to super rozwiązaniem by było zmniejszenie np za pierwszą osobe wskrzeszoną w rundzie i z każdą kolejną żeby wartość sie zwiększała wtedy by była większa rywalizacja kto zajmuje ciało a jeśli to nie możliwe to zwiększyć odrobinę tę wartość nie mam pojęcia ile dokładnie teraz sie dostaje , dobrze by było jakby osoba musiała dać potwierdzenie na wskrzeszenie bo nie zawsze wyskakuje komunikat i osoba zrespiona często pada mając te 25hp co do teleportu to nie mam pojęcia ale wydaje mi sie że coś sie zmieniło wcześniej w pomieszeniach w niskim sufitem dało sie teleportować troche dalej a nie odrazu tam gdzie sie stoi a jeśli chodzi o rakiety to nie bedzie zaliczało dmg po śmierci mam rozumieć hihi

i jeszcze by sie przydało coś z tą gildią zrobić albo zmniejszenie expa na lvl albo zamienienie tej wartości jaką sie oddaje z klasy i jaka trafia do gildi

No to już trza z Dziadkiem gadać i niech on ustali jakieś nowe progi

Notatka dodana przez [email protected], .

da sie to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jeszcze by sie przydało coś z tą gildią zrobić albo zmniejszenie expa na lvl albo zamienienie tej wartości jaką sie oddaje z klasy i jaka trafia do gildi Dziadek ??????????????????????????????

to jutro sie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakieś nagrody dla tych co działają na plus serwera typu nie wiem zgłaszanie bugów, propozycje na zmiany dotyczącej diablomoda tylko żeby to nie polegało na specjalnym doszukiwaniu sie bugów tylko rzeczywiste rzeczy które utrudniają rozgrywke lub stanowią duży problem w rogrywce tylko dla osób co rzeczywiście przez dłuższy czas pomagają nie po jednym wpisie

wydaje mi się że to by było spoko rozwiązanie Z góry pozdrawiam SkrytoPP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

perk mnich z 15 sekund zmniejszony czas do 10 ? przy dużej mapie 15 sekund jest za długo zdążysz dojść na resp enemy i spowrotem a mija 14 sekund ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.05.2019 o 17:37, MaM Wyje|3ane napisał:

Na malych mapach typu Fy_pool_day mozna grac ninją

Sprawdź teraz.

W dniu 24.05.2019 o 16:16, Psychopp napisał:

jakieś nagrody dla tych co działają na plus serwera typu nie wiem zgłaszanie bugów, propozycje na zmiany dotyczącej diablomoda tylko żeby to nie polegało na specjalnym doszukiwaniu sie bugów tylko rzeczywiste rzeczy które utrudniają rozgrywke lub stanowią duży problem w rogrywce tylko dla osób co rzeczywiście przez dłuższy czas pomagają nie po jednym wpisie

wydaje mi się że to by było spoko rozwiązanie Z góry pozdrawiam SkrytoPP

W dniu 27.05.2019 o 21:23, Psychopp napisał:

perk mnich z 15 sekund zmniejszony czas do 10 ? przy dużej mapie 15 sekund jest za długo zdążysz dojść na resp enemy i spowrotem a mija 14 sekund ;)

To jest temat dot. zgłaszania bugów.

Propozycje piszemy tutaj: https://cs-creativ.pl/forum/103-propozycje/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj byla grana mapka de_rats_1337 i byl crash serwera. Gracz BATISTA, Pikaczy i ja wplacily expa do Gildii na tej mapie (300k, 320k, i 310k) i zrobily 2 lvl, po krashu serwera wplacony nami exp v gildi  zniknal i stalo znov wszytko po 0 iznow gildia 1lvl i wplacony exp nie wrocil na klasy. 

Gracze mogą to potwierdzić
czy mozna jakoś rozwiązać ten problem? wrocic nam exp nazad do gildii lub na klasy z jakich wplacilismy?

rozwiazany problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, DOCTOR napisał:

dzisiaj byla grana mapka de_rats_1337 i byl crash serwera. Gracz BATISTA, Pikaczy i ja wplacily expa do Gildii na tej mapie (300k, 320k, i 310k) i zrobily 2 lvl, po krashu serwera wplacony nami exp v gildi  zniknal i stalo znov wszytko po 0 iznow gildia 1lvl i wplacony exp nie wrocil na klasy.  

Gracze mogą to potwierdzić
czy mozna jakoś rozwiązać ten problem? wrocic nam exp nazad do gildii lub na klasy z jakich wplacilismy? 

Tak było,  wypłaciłem expa z resztą i dodaliśmy sesio nawet do gildi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proszę o wylaczenie itemow dla:

Ninja - patrial , rusek , m4 master , ak master , awp , m3 , he gold , mp5 ,usp , glock

Zabojca -  patrial , rusek , m4 master , ak master , mp5 ,

Rzeznik -  patrial , rusek , m4 master , ak master , awp , m3 , he gold , mp5

Notatka dodana przez dredek, .

Jak już to podawaj dokładne nazwy itemów. Część zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sktyto -  patrial , rusek , m4 master , ak master , awp , mp5

chyba na razie to wszystko jak cos trzeba będzie jeszcze poprawić jak o czyms zapomnialem

Jak już to podawaj dokładne nazwy itemów. Część zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, [E]kko [W]eEd! napisał:

Na mapie cs_deagle5 mozna grac ninja. @dredek

poprawione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabójca - Elektryczne MP5, MP5 Berino, Big Glock Master,  Hardcore M3, Elektryczne M3

Ninja - to samo co wyżej

Narazie tyle, jak cos jeszcze znajde to dopisze

zablokowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ninja Guardian, usp master, scout super master, zez typowego bota, zwinne nadgarstki czy jakos tak (natychmiastowe przeladowanie broni). Peleryna Niewidka.

zablokowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gildia Bociarnia 

https://imgur.com/a/dvIU8Jw

x2 kamienie  - 1000 kamieni

x2 szansa na diaxa - 5000 kamieni

5x kryta - 5000 kamieni

+500 hajsu - 500 kamieni

x2 exp - 500 kamieni 

dodatkowy skok - 1000 kamieni

dodatkowe miejsce w gildi - 15000 kamieni

Po przeliczeniu wychodzi wszystko za 28tys kamieni a oni maja wpłacone 8 tyś więc coś chyba jest nie tak?

@<<Dr.House>>  umiecz czasem liczyć? my mamy 3 lvl gildi 6 członków wy 4 lvl gildi i 8 członków? skoro co 1 lvl jest 1 miesjce naucz sie wkońcu liczyc

@hardy @dredek

Edytowane przez Wyindywidualizowany

Gracze z tej gildii kupowali sporo diamentów więc nic dziwnego, że mają taki rozwój. To nie jest bug.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cash Totem dziala tylko wtedy jak się go postawi i wejda w te pole przeciwnicy. To tak ma działać? Myślałem ze sie stawia i wtedy daje np na poczatku rundy na respie wszystkim hajs z drużyny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi