Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Quest z archami ninji się buguje. Nie zawsze zalicza zabójstwa. Specjalnie liczyłem ile zabiłem osób kilkakrotnie i w jednej rundzie specjalnie biłem wyłącznie archami, żeby się upewnić i wraz zamiast 2 zabójstw do questa dostałem jedno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Nerbios napisał:

Quest z archami ninji się buguje. Nie zawsze zalicza zabójstwa. Specjalnie liczyłem ile zabiłem osób kilkakrotnie i w jednej rundzie specjalnie biłem wyłącznie archami, żeby się upewnić i wraz zamiast 2 zabójstw do questa dostałem jedno.

Mi to normalnie liczyło więc nwm o co Ci chodzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Mr.Pianka © napisał:

Płakałem jak zwykle o wszystko co mi przeszkadza i pisałem na czacie że mi nie zaliczyło i ktoś powiedział, że to się buguje, więc nie jestem sam :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, Mr.Pianka © napisał:

Mi też. Ja nigdy nie miałem problemu z archami. Zawsze mi zaliczało zabójstwa na bieżąco, ale nie wiem dlaczego tobie nie zalicza.

A tak wgl. to przydał by się Kuczson. On zawsze znajdował wszystkie bugi jako pierwszy. Sam nie wiem jak on to robił. Aż mi się przypomniały te diamenty co bugował xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Bug na Strazniku

Gdy ustawimy granat pulapke I  zmienimy klase to granaty pulapki dalej zostaja na he, smoke I flash .  Chyba ze tak ma byc :)

Edytowane przez daredevil
Napisane przez dredek, .

Gdy postawimy pułapkę i zmienimy klasę to giniemy. Od nowej rundy już nie będzie pułapki skoro masz nową klasę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pociski Paladyna nie marnują się dopiero po trafieniu, a po kliku podczas celowania w przeciwnika (np. przy rzucie granatem, plantowaniu, zbyt szybkim klikaniu).

Cash/weapon totem nie działają.

Napisane przez dredek, .

Pociski naprawione, napisz mi o co konkretnie chodzi z totemami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

błyskawica tytana może zadać obrażenia już na samym początku rundy, zanim gracze mogą jeszcze się ruszyć lub zareagować na pojawiającego się u nich na respie przeciwnika

Napisane przez dredek, .

Dodano cooldown

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie działa quest tytana - zabij 30 osób z pioruna,  to chyba 4.
Kilka razy się upewniłem, że zabijam piorunem, nawet jakiś 1 lvl na respie i nic. 

A co do 502 - juz 2 osoba na serwerze mowi, ze 502 lvl. Coś jest nie tak.

Napisane przez dredek, .

quest naprawiony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie działa ten item na ninji (chyba tylko, bo na innych działało mi na malej mapie ostatnio)

image.thumb.png.f78425c9ef7cc22b5ae9ed177804a45c.png

image.thumb.png.5c7eb2d69d1706a5096614d7c6f3337a.png

Napisane przez dredek, .

Item działa prawidłowo, nie działa tylko wtedy gdy ktoś posiada item dający bonusy do zadania obrażeń

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, Nerbios napisał:

Nie działa ten item na ninji (chyba tylko, bo na innych działało mi na malej mapie ostatnio)

Dziala, tylko jest to tak zrobione, ze musisz sprobowac podskoczyc, zmienic bron itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To oficjalnie teraz:

Zwinnosc nie działa na pioruny tytana.

sprawdziłem z f3nomenalnym na ninji full zwinka i na tytanie z 20 zwinnosci, dmg taki sam.

image.thumb.png.0c71862cb57b88e4dec96f56a2505414.png

image.png.63e93ca061a4f2fafa17c554661b46a1.png

Dobra przez przypadek usunalem screena z ninji, ale dsotalem po 223 chyba 2 razy. 

Napisane przez dredek, .

Jest to specjalnie zrobione by wzmocnić tytana, który był dawniej nie grywalną klasą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy można nazwać to bugiem, ale model ostatniego noża (ten za 200 lvl) ninji jest trzymany w lewej rece, gdy model jest ustawiony na prawo i na odwrót. Nie wiem czy da się to zmienić, ale dobrze by było bo jest to irytujące.

Napisane przez dredek, .

Musimy zmienić model ponieważ tamten jest tak ustawiony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Zabójstwa do Questa zabójcy - zabij 10 na niewidzialnosci nie zalicza się gdy zabijamy na Ringu/Stalkers Paczce, więc pewnie na każdym tego typu itemie

Fortuna nie daje niesmiertelnosci vs kusza, dagon

Edytowane przez Nerbios
Napisane przez dredek, .

Zabójca nie ma takiego questu... Poprawiono godmoda na nieśmiertelności

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Quest z archami nadal nie działa w rzadkich przypadkach. Wydaje mi się, że nie zalicza przy albo małych wartościach dmg z archów albo jak ktoś dostanie dmg, gdy jest na innej powierzchni niż miejsce wylądowania. 

Itemy, które dają staty bugują się i czasem po zniszczeniu itemu w następnych rundach walimy kryty mimo 0% szansy.

Nie da się wyłączyć czasem aktywnych efektów np ognistej tarczy, spamowanie q też nie pomaga.

Dodatkowe skoki nie działają czasem, chociaż. To chyba wynika z mechaniki CS, że np. schodząc po krzywej powierzchni tracimy dodatkowe skoki o ile mi się wydaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

1.Plugin /voteban nie działa prawidłowo, bo już 3 osoba wchodzi po votebanie. Chyba, że to ma tylko kickowac, ale to useless w takim razie.

22 godziny temu, ccc napisał:

Artefakt "Palestynskie Cichobiegi" buguje sie, raz daje speeda, a raz nie.

Ogólnie zwinka na ninji się buguje, czasami nawet spamownie 2/q nie pomaga. Mam wrażenie, że raz biegam bardzo szybko, a za drugim razem powolnie.

2. Spam komend uaaktywnia plugin i moze nas wywalic z serwera. Może da się to jakoś naprawić?

3. Opcja mute działa tylko na voice chat - tak, to nie jest bug prawdopodobnie tylko tak plugin jest zaprogramowany, ale dobrze by bylo, jeśli usprawnić to o czat jeśli się da.

Edytowane przez Nerbios
Napisane przez dredek, .

Voteban naprawiony, dodano komendę /chatmute , co do spamu niestety nic na to nie poradzę - zabezpieczenia, których lepiej nie ruszać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 16.08.2018 o 20:01, Nerbios napisał:

Zabójstwa do Questa zabójcy - zabij 10 na niewidzialnosci nie zalicza się gdy zabijamy na Ringu/Stalkers Paczce, więc pewnie na każdym tego typu itemie

Fortuna nie daje niesmiertelnosci vs kusza, dagon

Skrytobójca* o ile się nie mylę, nie wiem czemu tak napisałem.

Dnia 13.08.2018 o 12:48, Nerbios napisał:

"Item działa prawidłowo, nie działa tylko wtedy gdy ktoś posiada item dający bonusy do zadania obrażeń"

tylko wtedy? xD No to w takim razie nie działa prawidłowo, bo nie powinien tak działać.

Head Master nie działa na nóż o ile się nie mylę, to zamierzone działanie? Bo nie widzę większego powodu dlaczego tak miałoby być.

Napisane przez dredek, .

Sprawdź teraz czy zalicza poprawnie misje z tymi itemami i daj znać.Co do itemu klata, plecy, barki to napisz jakie itemy przebijają ochronke. Item Head Master daje aima 25%, po co nam na nożu aim? Bezsensu byłoby to zmieniać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ESP jasnowidza pokazuje nei tylko ducha ale i skrytobójce naładowanego na nożu

Napisane przez dredek, .

W końcu to klasa, która wykrywa niewidzialnych. To nie jest bug.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta