Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę propozycje/prośbę o dodanie do regulaminu po resecie punkt odnośnie raszowania dlatego, że dużo ludzi jest co graja klasami z teleportacją na nożu lub po prostu szybko biegają. Na mapach takich jak miedzi innymi de_eldorado gostek się respi po po 2-3 sec jest już u przeciwnika na respie i zabija jak nie z pioruna, to z broni. Z respa czasami nie da się wyjść :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po tym jak przeczytałem sam tytuł myślałem, że chodzi o jakąś wysypkę.

Jednak co do Rush-u - nie uważam, żeby ograniczenia były potrzebne. Jeśli jesteś czujny to te 2-3 sekundy starczą Ci na to żeby się schować lub uciec, nawet jeśli masz mały lvl. Taka jest specyfika diablo moda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem na nie,  popieram zdanie knurka, dla chcącego nic trudnego ;p jeszcze nie widzialem zeby ktos byl w 2-3 u kogos na respie ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na nie, co z tego, że jest rush, jak jeszcze są diabły i itemki kret. Pomysł odpada, bo skoro są takie klasy, które mogą pojawiać się na respie, to co za różnica, że inne będą tam po 5 sekundach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.