Skocz do zawartości
Joker.>>

odrzucony Podanie na Redaktora - Joker.>>

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Adrian.

2. Wiek: 18.

3. Doświadczenie: Jestem osobą bardzo doświadczoną, dojrzałą.

4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać: Dlaczego ja? Ponieważ mam mnóstwo pomysłów, jak widzę ten mało aktywny dział Redakcji to mnie zaczyna "główka boleć".

5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Myślę, że bardzo dużo czasu, jak nie na komputerze to na telefonie też dużo można zrobić. :) 

7. Co wniesiesz jako Redaktor: Na pewno poddziały: "Pytanie Na Dziś" "Żart/Suchar na dziś"  o ile Administracja się na to zgodzi. Będzie to bardzo ciekawy pomysł na rozruszanie tego działu !

6. Coś o sobie: Jestem Adrian mam 18 lat, w wolnym czasie lubię sobie pograć w Piłkę Nożną, lecz większość czasu spędzam w Pracy.  Byłem z pięć razy Redaktorem za czasów małego Jokerka i chciał bym do tego powrócić ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 26.04.2018 o 00:05, broda napisał:

Postaraj się rozkręcić ten dział bez rangi, pokaż, że Ci zależy, daj się lepiej poznać i wtedy złóż podanie. 

Popatrz sam na swoją aktywność, oceń sam siebie obiektywnie. Czy uważasz, że byłeś aktywny na forum? Czy starałeś się "rozkręcić" strefę redakcji nie będąc redaktorem? Nie widziałem z Twojej strony chęci niestety. 
Przeczytaj ponownie to co napisałem w kwietniu, pokaż, że Ci zależy na rozkręceniu tej strefy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.