Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kuba 

2. Wiek: 15

3. Doświadczenie: Byłem grafikiem na 2 poprzednich forach

4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać: Jestem miłą sympatyczną osobą bynajmniej dużo osób tak mówi ... z całego serca pomagał bym innym grafików może bym czegoś ich podszkolił A może czegoś oni mnie ;* Coś ode mnie dużo osób uważa że skoro mam 15 lat to trzeba mnie od razu skreślić ... To jest przykre Ale wiem że u was jest dobrze bo już jedną osobą mi zaufała i tą osobą jest @Joker.>> który dał mi okres próbny na ONLY AWP INDIA ^^ Mam nadzieję że przez mój mldy wiek od razu mnie nie skreślicie ^^

5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Nie mam podejście to zależy od dnia oraz zdrowia którego w ostatnim czasie mi brakuje ale z pewnością było około 2-3 godziny

6. Coś o sobie: Nazywam się Kuba mam 15 jestem miły oraz sympatyczny ^^ Lubię kobiety piłkę nożną oraz koszykówkę oraz interesuję się grafiką dlatego piszę podanie ^^

7. Twoje prace (Minimum 10): Nie aż 10 ale są w mojej galerii ^^ A oto link do niej ;* 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób coś w dziale zleceń a nie taki wjazd :D

@Metro to nawet od 12 czeka xd

Na NIE

- Mała aktywność

- Po za podaniem nie widzę chęci zostania grafikiem 

A i po co piszesz o wieku w podaniu na grafiki jak owa ranga ma robić dobre "obrazki" a wiek w tym wypadku ma mało wspólnego to tej pracy :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 22.06.2017 o 12:47, Cs-Creativ napisał:

WYMAGANIA:

• Dojrzałość
  • Minimum 20 postów 
  • Na forum przynajmniej od 2 tygodni
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Wysoka aktywność
  • Bardzo dobra opinia 
  • Bardzo dobre prace graficzne
  • Minimum 10 wykonanych zleceń dla naszej społeczności
  • Brak ostrzeżeń. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.