Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Mirosław.

2. Wiek: 18

3. Doświadczenie: Duże (4-5 lat)

4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać: Ponieważ myślę że robię dobre prace, nie ma nikogo na tej randze a myślę że się nadam.

5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Codziennie gdy będę miał wolny czas.

6. Coś o sobie: Mam na imię Mirek, interesuje się Piłką Nożną oraz Motoryzacją, do sieci dołączyłem gdyż mi się bardzo spodobała. Jestem miły, ogarnięty, pomocny, opanowany, szczery, przyjacielski, kulturalny.

7. Twoje prace (Minimum 10):  Tutaj są moje wszystkie prace :)

Link do galerii: http://pokazywarka.pl/1dfasafasf/

http://pokazywarka.pl/avs-2/

se1mAG0.jpg

zoyD5yC.jpg

EkBvDVk.jpg
aFVXJ0P.jpg

PGrqg6D.png

Bmqx6bR.png

image.png

image.png

Edytowane przez Inf3rn0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli mam być szczery to prace nie są na najwyższym poziomie i moim zdaniem są słabe.

Swoją droga piszesz że robisz grafike (4-5 lat) a jest ona na poziomie osoby która się tym zajmuje z tydzień. Ale okej pomijam to xD

Ale generalnie skoro potrzebni są graficy jestem skłonny dać tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE.

Sądzę, że prace nie są na wystarczającym poziomie, aby podołać oczekiwaniom użytkowników. Jesteś nowym użytkownikiem, lepiej byłoby gdybyś poznał się ze znaczną większością i wtedy złożył podanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, FeiZ napisał:

Jeżeli mam być szczery to prace nie są na najwyższym poziomie i moim zdaniem są słabe.

Swoją droga piszesz że robisz grafike (4-5 lat) a jest ona na poziomie osoby która się tym zajmuje z tydzień. Ale okej pomijam to xD

Ale generalnie skoro potrzebni są graficy jestem skłonny dać tak.

Jeżeli tak piszesz to pokaż swoje pracę masz max 7 dni. Czekam na podobne lub lepsze pracę żebyś mi tu nie rzucał słowa na wiatr! 

Jeżeli masz być na TAK tylko z powodu że nie ma na radzie nikogo to bądź na NIE ponieważ ranga owa nic praktycznie nie daje użytkownikom 

1 godzinę temu, Radziuu napisał:

Jestem na NIE.

Sądzę, że prace nie są na wystarczającym poziomie, aby podołać oczekiwaniom użytkowników. Jesteś nowym użytkownikiem, lepiej byłoby gdybyś poznał się ze znaczną większością i wtedy złożył podanie.

Kim Ty jesteś aby oceniać innych gust??? Raz może być że komuś się spodoba a raz nie. NIE WSZYSTKIM MUSZĄ SIĘ SPODOBAĆ CZYJEŚ PRACE!

Co do podania

Dam Ci tycie, tycie TAK ponieważ masz zagadki na grafika na tej sieci i dużo ludzi masz za sobą

A teraz powiem Ci dlaczego tylko takie tycie TAK ponieważ nie jesteś dość aktywny na sieci oraz za mało się wypowiadasz ( I teraz ktoś by mi napisał że czemu ja się czepiam tych aktywności a sam nie jestem aktywny ponieważ ja nie staram się być na razie kimś więcej niż prostym użytkownikiem z rangą donatora a osoba składająca owe podanie ma na odwrót chce być kimś więcej ale żeby być kimś więcej trzeba przesiedzieć więcej czasu i być przez ten czas aktywnym  ) 

Napisane przez broda, .

Nie pozwalaj sobie za dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Inf3rn0 wrzuć jeszcze raz swoje prace, edytując pierwszy post, na jakiś inny hosting, scr.hu albo imgur.com, możesz również wrzucić je jako paczkę na zippyshare.com:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie, masz tyle lat doświadczenia, a nadal nie znasz żadnego dobrego uploaudera? Żadnej pracy już nie widać, a jeżeli to Ty robiłeś swój avatar, to to jest gotowiec + dodany napis..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie, przeglądałem twoje pracę wczoraj i stwierdzam że są na dość niskim poziomie. Skoro już tyle siedzisz w grafice to prace powinny kłaść na kolana, a nie tak jak teraz odrzucać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wykonuj zlecenia dla użytkowników forum zobaczę twoje zaangażowanie oraz zapał do tego to otrzymasz range nie chce mieć sytuacji że po tygodniu znikniesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.