Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wywnioskowałam pisząc z owym Panem na czatboxie z przyjemnością mogę stwierdzić iż jest bardzo przyjemnym mężczyzną, taki typowy samiec alfa, miły osobnik, chociaż ciekawe czy jest tak samo miły jak go ktoś zdenerwuje. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie i starannie. No cóż bródka na temat koni muszę nauczyć Cię bardzo dużo, póki co dobrze, że pamiętasz o klepaniu dupą w siodło  i coś na temat kłusa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mateusz to odpowiednia osoba na to stanowisko. Jest ekspertem w wielu dziedzinach. Potrafi się wypowiedzieć na różne tematy, przy czym jest elokwentny. Jest miły, przyjazny, wprowadza ciepłą atmosferę. Swoje zadania wykonuje sumiennie, przy czym jak czegoś nie potrafi, nie boi się spytać kogoś bardziej doświadczonego. Jest to idealny przykład, że dzięki ciężkiej pracy, można zajść naprawdę daleko w hierarchii. Życzę samych sukcesów i wszystkiego dobrego, Mateuszu. 

dose

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najgorsze taktyki w CS:GO jakie słyszałem XDDDD

Napisane przez broda, .

to były najlepsze taktyki, tylko wasze wykonanie było chujowe XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Broda to człowiek który nie da sobie w kaszę dmuchać, gdy graliśmy razem w ARK Survival Evolved jako jedyny trzymał rygor ( ale nie zapomne mu jak zabił mi pteranodona ). W cs'a grać nie umie, trzeba było go boostować ale co zrobisz, nie każdy jest mistrzem Muał Taj ...

A i w gta 5 nie umie jeździć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta