Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zastanawiałem się ostatnio co lepsze?

Mały podręczny laptop czy duży komputer?

Moją drugą prośbą jest napisanie na dole na jakie właściwości przy zakupie komputera/laptopa parzeć.

Mi osobiście wydaje się że to ( zapewne to nie jest najważniejsze )

- Karta graficzna ( ale jaka dobra to nwm )

- Pamięć RAM ( ale jaka dobra to nwm )

Możecie mi pomóc jak i sobą nawzajem :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kup se jakiś komputer. Tylko nie przepłacaj. Poszukaj takiego z bardzo, jakby to powiedzieć, zawyżonymi specyfikacjami do ceny. Czyli np. jest komp za 3k i ma lepsze specyfikacje, niż np. za 3.5k, wiec chyba nie musze mówić, co bardziej sie opłaca xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Mr.duch napisał:

Kup se jakiś komputer. Tylko nie przepłacaj. Poszukaj takiego z bardzo, jakby to powiedzieć, zawyżonymi specyfikacjami do ceny. Czyli np. jest komp za 3k i ma lepsze specyfikacje, niż np. za 3.5k, wiec chyba nie musze mówić, co bardziej sie opłaca xd

Pomocne xd

RAM nie jest aż tak potrzebny, wiadomo, 2gb to na śetminik wywalić można, ale mając tak z 6/8 raczej starczy. Karta graficzna również nie musi być jakaś strasznie wypasiona, gtx 1050 2gb za 6 stówek powiedzmy, z tego co wiem, a mało wiem, to najważniejszym podzespołem jest procesor :) Jak i przy karcie graficznej, nie trza zaraz wykładać 2k na procka i7 4ghz 8 rdzeni, ale taki i5 4rdzeniowy również by raczej wystarczył, powiedzmy z 6stówek również kosztuje :)  

A tu taki przykładowy, niedrogi pc https://www.morele.net/komputer-optimus-e-sport-mb250t-cr5-1141481190-1400078/

Oczywiście wspomnę, że się nie znam także się nie przypierdzielać xd 

Mam laptopa "do gier" i nie polecam ;) lepiej PC  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mordo kupuj  tylko kompa a co do karty graficznej to polecam ci tą sam ją mam 

Msi GeForce GTX 1051 TI Gaming X 4gb  

ramy daj 8 gb

a procesor intel  i5 chyba,że masz większy budżet to wtedy i7

Myślę że ci pomogłem :)

Napisane przez broda, .

i7 nie zawsze będzie lepsze jak i5 a gtx 1060 6ramu lepszy od 1050ti a nie dużo droższy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zależy do czego przeznaczony ma być ten komputer, jeśli tylko i wyłącznie do gier to oczywiście komputer stacjonarny.

Polecam gościa "fanboy", możesz odezwać się do niego na Facebook'u i za free złoży Ci zestaw. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.