Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Moss
SteamID STEAM_0:1:119464943
SteamCommunity ID 76561198199195615
Adres IP Ukryty
Typ Bana IP
Powód Bana Aimbot
Wykonano 12.03.2018 - 17:44:44

demko: http://509181.hltv2.pukawka.pl/hltv-1803121747-de_dust2-1520873220-1520874780.zip

1.    od 1 min..30 s  do 2 min 0 s wjazd z anarchii na długa  

2. od 3 min. 10 s podejrzany gracz na długiej tak z broni wali  tylko raz w stronę reklamy jakby miał aimbota a tam się typ z ct ukrywał po tym jednym strzale skończyłem obserwować gracza 

To mi wystarczyło do ukarania

prosze o weryfikacje UB Team

pozdro plln

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem demko i wystarczyło mi to, co napisał plln. Ban zostaje.

Napisane przez Legend, .

Więc tak. Rozpiska plln'a śmieszna, ale nie o to chodzi. Na początku prócz tej akcji z reklamą (na slow motion wygląda jak aim lock ale to tylko jedna akcja, więc zaraz do tego wrócę) nie widziałem nic, bo byłem pewien że akcja koło anarchii była spowodowania lagiem albo demka, albo serwera. Laga co najwyżej mógł mieć Moss, dokładniej laga gry. Jak ktoś wie lub nie, cheat działa jako osobny proces injectowany w gre, więc nawet jeśli gra nam się zwiesi Cheat nie (najczęściej) wtedy właśnie widzimy takie magiczne hedziki. Do tego abh (tego mi się nie chce tłumaczyć po czym tu poznałem) Więc jeszcze raz, jeżeli hltv/serwer laguje, laguje się cały, a nie jeden gracz. Sprawdziłem moment tych dwóch dziwnych strzałów i Moss był jedynym "zlagowanym" człowiekiem. Wniosek? Tak jak kilka sekund wyprzedził mnie Winner (Dlatego zamiast postu dodaję notatkę, bo niektórzy mogę być ciekawi dlaczego nie ma ub)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Rozpiska faktycznie możne się wydawać na odpierdol bo tak miała być bo własnie po tych dwóch akcjach upewniłem się dlaczego mi pisza u@ moss aimbot

Po obejrzeniu tego dema i poprzedniego które mam jak coś :)

Upewniam się w przekonaniu ze UB nie będzie a tu  

16 godzin temu, dredek napisał:

Jako, że gracz domaga się ponownego rozpisania demka i rozpatrzenia prośby przez wyższą administracje to sprawą zajmie się @Ishiguro.

Także  lecimy po stołkach to już  Właściciel, Prezes i kto tam jeszcze hehehe

Dobra mam nadzieje ze ub nie będzie

pozdrawiam plln

ps.

Ap ropo lagow na serwie nie wiem czemu

ale być możne cheatare wpływa na stabilność

serwera ale ja tam latam 12 pingu czasem 7 przy dobrych wiatrach i nie narzekam.

Napisane przez broda, .

Gracz ma prawo odwołać się od decyzji a ta Twoja wypowiedź nie wnosi nic do tematu, więc na przyszłość już wolałbym abyś wypowiadał się, wtedy, kiedy wnosisz coś do tematu. Co do rozpiski - ostatni raz robisz coś "na odpierdol"

Napisane przez Ishiguro, .

plln jak bys mogl , podeslij drugie demko te co masz. bo za to napewno nie bedzie bana. przeciez te akcje sa zlagowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.