Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick podczas gry: Kowal BDG

2. Nick osoby na którą jest zgłoszenie:  |EasyFiven| _PU$$YD3STR0Y3R_ 

3. Data i godzina zdarzenia: 11.03.18 po 19stej

4. Dowody:  http://www23.zippyshare.com/v/MvF9oPLv/file.html

5. STEAMID/IP podejrzanego: 212.160.175.2:27005

6. Rodzaj podejrzanego cheat'a: wallhack

7. Coś od siebie: Na moje lubi sobie odpalić whacza ;) lepsze skany od wazzupa sypie , jak wbiłem na spec to odrazu wyjechał z tekstem czy go sprawdzam, cwaniaków nie brakuje on/off może robić ssy mogą nie wyjść 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Demko "easy"

1 runda: Normalne fragi, na gali normalne zachowanie, sprawdził na blisko ja bym skanował xd, później słyszał gościa na longu (ja słyszałem on chyba myślał, że resp bo machał celownikiem jak głupi) -b

2 runda: Widział gościa, normalne skany na anarchie.  Na midzie widział jak ginie jego kolega, pierwszy frag normalny, drugiego słyszał, trzeciego również, nic nadzwyczajnego. Frag na minim normalny, refleks zwykłego człowieka, Fraga na respie nie trzeba tłumaczyć, zwykła głowa, Sheva dał warzywo na koniec. -b

3 runda: Normalne wychylenie z pre firem (robię to samo zawsze) strzały warzywne -b

Demko "easy2"

1 runda : Nic się nie dzieje.

2 runda: widział wazzupa jak dorzucał flasha, Słyszał gościa w górnym, później słyszał jak schodzi i następnie jak wraca (masło maślane, ale było wszystko słychać) zwykły frag i na koniec słyszy dolny -b

3 runda: Jedyne co było dziwne w całym demko one tap na longu, lekko celownik przeskoczył idealnie, ale mogło to być równie dobrze szczęście, bo jak mówiłem zdarzyło się to tylko raz. Drugi frag normalny -b

Tak więc prócz jednej akcji, a raczej strzału który może powodować lag demka, lag samego cs'a albo po prostu lucky hs nie ma tutaj nic. Wrzuciłeś gracza który gra przeciętnie ;d Jego crosshair placement jest fatalny w wielu akcjach, movement kobry i dzikiego węża to to nie jest, strzela raz na jakiś czas dobrze, ale nawet na zwykłym mixie nic by wielkiego nie zrobił.

Myślę, że nie ma sensu czekać na innych UBT (chyba, że takowy będzie chciał coś dodać to sobie Temat otworzy) ale ja tu nic nie widzę, Bana nie ma, wh nie ma, aima też nie. Średni gracz :D

Mimo wszystko dzięki za zgłoszenie, Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.