Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick podczas gry: 41148

2. Nick osoby na którą jest zgłoszenie: fudzik

3. Data i godzina zdarzenia: 2018.03.11 13:20 około

4. Dowody: http://www86.zippyshare.com/v/mVxxMyVw/file.html

5. STEAMID/IP podejrzanego: 11) fudzik - 5.172.234.138:27091

6. Rodzaj podejrzanego cheat'a: Typ lata na sofcie, czemu mam takie podejrzenia? Widzi wszystkich niewidzialnych :)

7. Coś od siebie: Typ jak dla mnie gra na sofcie i atakuje kazdego ninje jakiego widzi, niezaleznie od tego jak szybcy sa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po obejrzeniu tego krótkiego demka stwierdzam dwa fakty, obejrzałem to z 4 razy, 2 razy na Soft i 2 razy na OpenGL. Jak na Respie zauważyłem jakiś tam cień modelu i było to normalne, tak akcji na Midzie nie rozumiem(nie widać nic, jestem pewny) może to był fart, a może nie. Może gościu się kryje, a może nie. Za dużo znaków zapytania. Nie atakuje każdego jakiego widzi ninje w tym właśnie problem Norbert.

Moim zdaniem +b, ale nie będę dodawał bana, chcę poznać opinię innych UBT.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie lubię oglądać demek z Diablo, bo dzieją się tam cuda. Jak na moje gość ma ESP, a nie Software. W niektórych akcjach leciał modelowo i miał refleks.. boga, a w niektórych patrzył idealnie w model i szedł dalej, czasem się wracał i zabijał. Jak dla mnie to gość który lata odpalony, ale nie wie jak się kryć widząc wszystko i wszystkich. Kilka strzałów w niewidki gdzie nie było widać cienia mi wystarczą. Gracz zostaje zbanowany, Dzięki za zgłoszenie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.