Skocz do zawartości
eVo

ub [CS:GO_ONLY MIRAGE] CS-CREATIV.PL - -eV.-Tapeworm *bork*

Rekomendowane odpowiedzi

1.  Mój nick : -eV.-Tapeworm *bork*
2. Powód bana  : Cheatowanie
3. Serwer :  137.74.0.162:27065
4.  Steam ID :  STEAM_0:0:43838869
5.  Link do  SSów- brak.  -  nie jest rozpisane jak znaleźć dla CS:GO, jedynie 1.6.  
6. Link  do  profilu : http://steamcommunity.com/profiles/76561198047943466/

Chciałbym  odwołać  się do podpunktów  1.5  i 1.9 z regulaminu.  Admin  powyższego  serwera o nicku : DjogY   wrzucił mi bana, argumentując to  tym,że "cheatuje"  robiąc 13-0 i strzelając "głowy" .  Link do profilu jest zamieszczony powyżej,  jeśli mam na swoim koncie ponad 3 tysiące godzin,  wygrane turnieje  lanowe, nie posiadam żadnej blokady na ESL<FEC<FACEIT itp.  , a  gram na zawodników, którzy mają po 300h  to nic w tym  trudnego. 
Jeżeli są potrzebne skriny  to  proszę o wytłumaczenie jak je znaleźć dla  Gracza CS:GO, bądź po prostu liczę na przejrzenie demka.  Admin  DjogY  obserwował mnie może  2  minuty ,  jego  jedynym argumentem jest  to że strzelałem głowy  i na  początku  rundy  patrzyłem się w ziemię,  dodatkowo nie był on w stanie w żaden sposób  pomóc mi z rozwiązaniem powyższego problemu.  

Pozdrawiam eV.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.  Nigidzie nie pisałem ze dostałaś bana za strzelanie głów,
2. Byłeś obserwowany kilka rund, w każdej albo zabijałes przez smoke'a, albo celowałes przez ścianę,

3. Twoj movement jak na 3k godzin był zadziwiający,  biegnąc wpatrzonym ciągle w podłogę, strzelasz banie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@DjogYw takim razie masz 24h na rozpisanie demka, bo póki co to nie masz żadnego argumentu potwierdzającego to, że gracz był odpalony. Czekamy, więc na rozpiskę, do tego czasu proszę o wstrzymanie się od wszelkim zbędnych komentarzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.