Skocz do zawartości
GreK

Najlepsze systemy chlodzace na rynku

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie waszym zdaniem sa najlepsze systemy chlodzace dostepne aktualnie na rynku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój znajomy do niedawna miał coś takiego:

https://www.morele.net/chlodzenie-wodne-thermaltake-water-3-0-riing-rgb-360-cl-w108-pl12sw-a-847352/

I z jego opinii twierdził, że lepsze [ droższe ] mu nie jest potrzebne ze względu na wydajność obecnego. :D  Sprawdzał nawet w różnych testach chłodzenie i zawsze spisywało się dobrze a odnośnie najlepszych na rynku to chodzą takie po 6000 zł i wiadomo efekt powinien być bardzo dobry i lepszy od powyższego ale myślę, e do takiego użytku PC jak my wszyscy raczej się nie przyda aż tak mocne chłodzenie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

CoolerMaster V8 V2

Moim zdaniem jeden z najlepszych systemów chłodzących :)

Jest cichy, przepływ powietrza to jakieś 82 cfm, łożysko kulkowe, długa żywotność wentylatora

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chłodzenie CPU Silentrium  Spartan 3 LT HE 1012

Słyszałem też o tym ludzie bardzo chwalą: chłodzenie wodne Nzxt X52

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

System chłodzący? Co masz na myśli? Jest chłodzenie wodne, polpasywne, pasywne. 

Kolejna sprawa jaka obudowa. Pamiętaj też że chlodzenia wodne maja swoje wysokości. Jakie ramy czy niskoprofilowe czy wysoko. Chłodnica przed czy Góra. :) dużo aspektów na to wpływa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.