Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule tematu. Mamy sporą grupę osób i pracujemy na FutureNet gdzie można zarobić. Polega to na inwestycji. Najmniejsza inwestycja to 35 zł :) W tych czasach nikt nie boi się zainwestować takich drobnych pieniędzy gdzie zysk może być znacznie większy. Osobiście zainwestowałem z początku 35 zł w matryce z której po osiągnięciu zysku 170 zł skorzystałem z ich drugiej opcji zarabiania w oglądanie 10 reklam dziennie po parę sekund, w sumie 6 min dziennie roboty z czego jest gwarantowany zysk 120% po 4 miesiącach od wpłaconej kwoty i w taki oto sposób z matrycy i reklam zrobiłem 700 zł w 4 miesiące. Jak to inwestycja nie ma wszystkiego od razu i trzeba też przy tym trochę pracować. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu ze mną zainteresowane osoby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

28832960_1656310571129406_617793542_n.jpg

b5959a_7a2bd50f01104a729fe593bd8eba6a62~mv2.png

Pierwsze zdjęcie to zarobki naszego sponsora na tydzień a drugi to zarobki mojego znajomego także na tydzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem jeszcze dodać - nie rejestrujcie się sami. Napiszcie, zapytajcie, to działa w formie takiej ala piramidki, dredek robi pod kogos tam, ja pod dredka, grek pode mnie. Żeby to wszystko dobrze funkcjonowało to musimy wiedzieć kto chce dołączyć, wtedy obsadzamy go na wolnym miejscu i zaczyna zarabiać, samemu ciężko do czegoś dojść :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dokladnie tak jak @broda® napisał. piszcie najpierw na PW do kogos z nas wyzej wymienionych i ulokujemy was w drzewku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@LiZiR Aby wyplacic kwote musisz wygenerowac zysk 50 dolarow. Mysle ze na chwile obecna jeszcze nikt z nas tyle nie ma ;P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
56 minut temu, LiZiR napisał:

A ja mam pytanie. Czy mógłby mi ktoś przedstawić, potwierdzenia wypłat jakiś kwot x.  

@dredek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dredku zastanowilem się nad twoją propozycją od tego jak oferowałes mi to podczas przekazania rangi, myślę że jestem chętny dołączyć do Ciebie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Majk3l3k napisał:

Dredku zastanowilem się nad twoją propozycją od tego jak oferowałes mi to podczas przekazania rangi, myślę że jestem chętny dołączyć do Ciebie :)

W takim razie musimy się umówić na ts3 i to obgadać tak żebyś wszystko wiedział na ten temat i jak to działa.

W tej kwestii napisz do mnie na pw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.