Skocz do zawartości
Kuba564712

Mecz w Counter Strike 1.6 - czy podejmiecie wyzwanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Legend, Summer, Kura, DamDeeDam, Toster

Dream team by był, szkoda że jedynie DamDee został i do tego gra obecnie w CS:Go imo łatwy meczyk

PS śmieszy mnie postawia niektórych osób, wszyscy by chcieli grać 4fun. Mimo wszystko reprezentowalibyście sieć, więc Kapitanem powinna być najlepsza osoba z sieci, a takowa gra obecnie w CS:Go, nie wiem jak Kto gra, ale długi czas nie widziałem nigdzie poziomu mojego lub summera, niech weźmie się za to osoba która potrafi grać i zna coś innego, niż dusta 2. Najlepiej osoba która chociaż jest ograna w Mixach i niech też wybierze osoby które coś tam grają, a nie "chcą" pograć, bo raczej wyniki pokroju 16:2 nie będą interesować nas, ani naszych przeciwników z sąsiedniej sieci, pozdrawiam.

Edytowane przez Legend

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogarniałem, napisałem wiadomość do tego użytkownika, ale jeszcze się nie odezwał, a dwa z tego co tu czytam, to ludzie nie chcą, żebyś przedstawiał naszą sieć, więc kto inny niech się tym zajmie w takim razie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, W!nneR ! napisał:

Ogarniałem, napisałem wiadomość do tego użytkownika, ale jeszcze się nie odezwał, a dwa z tego co tu czytam, to ludzie nie chcą, żebyś przedstawiał naszą sieć, więc kto inny niech się tym zajmie w takim razie.

czyli hmm gość się nie odzywa, wziąłeś to na siebie. Jak gość się odezwie zbierz ekipe, jaką chcesz, ale gdyby coś takiego miało dojść do skutku powinno być większe spotkanie na Tsie takie zebrane nagle przez kilku takich grajków sieciowych. Sam jestem tym zainteresowany i nie ma co się wychylać, jak się odezwie daj znać tutaj w tym temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.