Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Dojrzałość +
  • Minimum 30 postów +
  • Biegła znajomość języka polskiego +
  • Wysoka aktywność +/-
  • Bardzo dobra opinia To zostawiam wam do ocenienia
  • Znajomość amxbans z poziomu WWW +
  • Konto steam z grą CS 1.6 +
  • Doświadczenie na tej posadzie +
  • Brak ostrzeżeń.

1. Imię: Sebastian

2. Wiek: 16

3. Doświadczenie: Byłem już w ubt na tej sieci i myślę, że dobrze się sprawowałem.

4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać: Ponieważ chciałbym pomóc sieci widzę,że jeden członek z ubt dostał degrada i myślę, że przydam się jako członek ubt.

5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Do egzaminów tak po 2-3 godziny a po egzaminach dłużej.

6. Coś o sobie: Mam na imię Sebastian mieszkam w województwie podlaskim w miejscowości Czyżew. Moje takie hobby to piłka nożna, siatkówka i lekkoatletyka głównie biegi na dystans 1000m, 2000m chciałbym kiedyś pobiec w półmaratonie. Uczę się w 3 gimnazjum więc mam teraz egzaminy i przygotowywanie się do nich.

7. Staż w CS: 6/7 lat

8. Link do STEAM: Cs na steam kupiłem wczoraj tak to grałem na ns cały czas.  http://steamcommunity.com/profiles/76561198403438876/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak

- 3 klasa Gimnazjum, jak sam powiedział uczy się do egzaminów, więc aktywność będzie mniejsza.

- Ma już admina na JB, więc aktywność na forum/serwerze będzie jeszcze mniejsza

+ Doświadczenie

+ Jako taki staż

+ Miał dawniej tutaj ów rangę.

+Fajny, zabawny gość :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.