Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć Wam :*

Gram od prawie trzech tygodni u was na serwerze i parę rzeczy mocno rzuciło mi się w oczy. Niektóre przeszkadzają mi w rozgrywce, inne zaś w miłym spędzaniu czasu, jednak pragnę się z Wami nimi podzielić. Moje obiekcje wypunktuję dla wygodniejszego czytania. (B

1. Muzyka - wydaje mi się, że standardem powinna być zmiana muzyki co miesiąc. Wiecie, u nas grają coś o świętach, a one już dawno minęły. Może H@ zajmie się tą sprawą? :D (Tak, widziałem nowy temat Dredka, ale brak jakiejkolwiek reakcji w nim jest dla mnie szokujący xd). 

2. Bug z pisaniem na  sayu - dokładnie wczoraj wieczorem zakupiłem sobie vipa i już tego żałuję. Obecnie mam zepsute wejście na słuchawki w laptopie (>.>) i właśnie straciłem mój jedyny środek komunikacji z graczami. No tak może nie cały, bo wyskakuje mi jakieś s1 (zamiast mojej wiadomości) tylko, gdy piszę na ogólnym, gdy jestem żywy. Ale to i tak jest mega irytujące. 

3. Reklamy na sayu - tak jak już zapewne domyśliliście się po poprzednim punkcie, lubię korzystać z gg w grze. Jednak mocno w komunikacji z innymi graczami przeszkadzają mi reklamy. Są zdecydowanie za często. Zwłaszcza ta o zakupie vipa - no kurczaczki często jest. 

4. Lagi na serwerze, niskie fpsy i zawieszający się rs - ostatnio zdarzają mi się coraz częściej. Nie wiem czym jest to spowodowane, może hostingiem, ale bywają mocno rozpraszające i zniechęcające dla graczy (a na pewno dla mnie).

To tyle jeśli chodzi o poprawki tego co już jest. Nie odkryłem może niczego szczególnego, ale warto byłoby się tym zająć. Przynajmniej jeśli chcemy zatrzymać graczy. Ci rotujący są spoko, ale co nam po nich. 

Chciałem zaproponować coś ciekawego do zmiany, jednak sam do końca nie wiem, w jakim kierunku rozwijany jest serwer. Czy to ma być FFA/4FUN/GO, a może real mod? Proszę o podpowiedź. 

Junior :huh:

Edytowane przez Junior95

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jak masz Csa na steamie to prawie na każdym serwerze jest że vip 

[VIPs1: s2 

a co do rs'ów to też święta minęły czy nie pora zmienić z tym się zgodzę :)

Edytowane przez Papaja7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do czatu z s1:s2 to jest wina aktualizacji steam ponoć da się do poprawić/usunąć. Co do rs'ów to jak na każdym serwerze przydałoby się je wymienić, dlatego myślę, żeby wstawić jakieś piosenki, chyba, że ktoś umie zrobić rs'a to wstawić go i znacznie łatwiej będzie Dredkowi je wgrać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.