Skocz do zawartości
Ja2

Podanie na admina - Kowal BDG

Rekomendowane odpowiedzi

Nick - Kowal BDG

Wiek - w lutym 24lata

Staż - drugi miesiąc

Znajomość zadań administratora - 6/10

Coś o sobie - Mam na imie Piotr. Pochodzę z małej miejscowości pod Bydgoszczą o nazwie Borówno. Pracuje jako ślusarz utrzymania ruchu a z zawodu jestem mechanikiem samochodowym. Interesuje sie motoryzacją lubie posłuchać dobrej muzy:-). Mieszkam z kobietą w Świeciu. Gram teraz tylko na only.dd2 ogólnie w csa 8 lat z przerwami

Dlaczego Ty - Jestem często na serwerze niekiedy gram do zmęczenia po pare godzin. Nie lubie czitowania. Brakuje adminów. Czasem, może przesadzam z mikro klne itp ale zdaje sobie sprawe z podjęcia funkcji jestem poważnym człowiekiem i chętnym do współpracy i douczenia w pewnych kwestiach. Nigdy nie byłem adminem. Nie mam nadzieji, że otrzymam szanse. Chciałbym sie wykazać w miare możliwości i zdobyć cenne doświadczenie, wspomagając przy tym serwer i graczy :-)

Mikrofon - Tak

Składka - Tak, przelew

Pozdrawiam :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o przeniesienie tematu na only dd2 omyłkowo tutaj napisałem. Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.