Skocz do zawartości
GreK

Konkurs Świateczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym ogłosić konkurs, który odbędzie się dnia 25/12/17 w godzinach pomiędzy 11 a 13.Będzie on polegał na tym, że ja jako opiekun serwera będę zadawał pytania odnośnie naszej sieci i kto pierwszy odpowie prawidłowo otrzymuje 3pkt druga osoba 2pkt trzecia osoba 1pkt. Jeżeli nikt nie odpowie prawidłowo pkt idą na konto administracji, która zdecyduje co zrobić z nagrodami jeżeli takowe wygra.

A nagrody przedstawiają się następująco:

1 miejsce - 300 kamieni

2 miejsce - 200 kamieni

3 miejsce - 100 kamieni

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich graczy. Jest to szansa na uzyskanie darmowych kamieni które mozna wymienic na expa :) 

Pozdrawiamy

Administracja Diablo Moda

@GreK @POWERADE + admini 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chciałbym wziąć udział, ale raczej w święta to tak nie za bardzo będę miał czas na granie, ale fajny konkurs i mam nadzieję, że jak największa ilość osób się zaangażuje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, Mr.duch napisał:

Ja chciałbym wziąć udział, ale raczej w święta to tak nie za bardzo będę miał czas na granie, ale fajny konkurs i mam nadzieję, że jak największa ilość osób się zaangażuje ;)

Mam tak samo

@GreK @POWERADE Nie lepiej byłoby żeby konkurs odbył się po świętach lub na nowy rok??? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.