Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę  do Was z propozycją zmienienia trochę funkcji ubt, o ile można nazwać to zmianą funkcji.. Mianowicie chodzi o to, że kiedy gracz dostaje bana jednoznacznego np. "czitowanie" bez jakichkolwiek ss'ów/demek, to proszony jest admin o rozpisanie dema. Wszystko jest okej, jeżeli admin to demo rozpisze, lecz problem pojawia się, co jeśli admin dema nie rozpiszę ? Gracz dostaję UB, a admin warna, bo tak jest w regulaminie.. Proponuję, żeby to zmienić.. Nawet jeśli admin nie rozpisze dema, to od tego jest ten UBT, żeby demo rozpisać mimo wszystko, bo taki ban nie bierze się z "zachcianek" admina, lecz jakiś powód ku temu był. Myślę, że pobrać demo z hltv zgadzające się z banem z amxbansa i obejrzeć to demo, jeśli gracz czitował to jest chwila oglądania dema, a teraz, kiedy tego nie ma, to gracz, który dostaje bana za czitowanie, to dostaję z miejsca UB, ponieważ admin banujący nie rozpisał dema. Jest to ciut więcej pracy, ale czy aż tyle ? Mało osób ma tą posadę, aczkolwiek takich przypadków, kiedy admin nie rozpiszę dema jest zdecydowanie mniej, niż tych z ss'ami czy demami.  Proponuję to zmienić. Co Wy na to.. ?

Edytowane przez W!nneR !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej na TAK!

Niby to wiecej pracy dla mnie ale uwazam to za bardzo dobra propozycje. A w dodatku jezeli admini banujacy beda nagminnie unikac rozpisywania dema to chyba bedzie czas na zabranie im posady administratora bo czasami dochodzi do takich sytuacji ze gracz dostaje kilka razy bana z powodem "czitowanie" a admin ktory banowal nigdy nie rozpisuje dema.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że nie zaszkodziłaby nikomu taka zmiana, tym bardziej, że nie będzie to 

14 godzin temu, GreK napisał:

wiecej pracy dla mnie

bo UBT nie liczy tylko jednej osoby :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, broda® napisał:

bo UBT nie liczy tylko jednej osoby :) 

to wiem. nie mialem na mysli ze tylko ja bede to robil ale ze generalnie wiecej pracy bede mial do wykonania tak jak kazdy czlonek UBT :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.