Skocz do zawartości
KaznoCh.

Jedno pytanko i propozycja zarazem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy cele nie mogły by się otwierać same na zabawach oraz FreeDay'u ? Niby nic a na prawdę zaoszczędziło by to wiele nieprzyjemności. Problem jest przede wszystkim na zabawach  typu chowany gdzie Klawisz przykładowo, zapomni otworzyć cele przed włączeniem zabawy i musi z automatu wpisywać kill'a no bo przecież szukanie więźniów po celach nie jest głównym zamysłem tej zabawy ;). Ułatwiło by to również Killday oraz FreeDay, ponieważ niektórzy gracze ( z reguły nowi ) nie znają każdej mapy i nie wiedzą który przycisk otwiera kraty, co wiąże się z  szukaniem owego guzika, przeciąganiem rudny ect, ect...

Wydaje mi się że wystarczająco uargumentowałem moją propozycję, więc proszę o jak najszybsze jej rozpatrzenie ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cele automatycznie oraz przez /menu nie otwierają się z powodu błędu, dredek postara się jak najszybciej to naprawić.

a co do osób które nie znają mapy to nie powinny wchodzić do CT.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.