Skocz do zawartości
Majk3l3k

przyjęty Podanie na admina - Majk3l3k

Rekomendowane odpowiedzi

II podejście

1. Nick: Majk3l3k

2. Wiek: 20 

3. Link do banid:

4. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Majk3l3k/85.194.241.229:27171/

5. Twoja znajomość zadań admina: 10/10

6. Doświadczenie: 6-8/10

7. Coś o sobie: Zdobyłem zawód informatyka , aktualnie pracuję i za rok będe podchodzić do poprawki z matury Pozdrawiam Majk3l3k więcej info ts

8. Dlaczego Ty: Ponawiam podanie o admina :D po poprawionych godzinach myślę, że przydam się zespole adminów ONLY DD2 , ponieważ dużo osób wchodzi i gra na chackach , a adminów o tych porach nie ma. 

W GT widać na ile moge sobie pozwolic grajac w cs'a, pracuję więc mam mało czasu.   Dużo osób mnie tu zna i wie, że działałem odrazu  gra poprostu się kleiła i grało się normalnie bez cheaterów :)

9. Mikrofon: Działa w 100 %

10. Składka za Admina: Przelew

Edytowane przez Majk3l3k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Majk3l3k napisał:

8. Dlaczego Ty: Ponawiam podanie o admina :D po poprawionych godzinach myślę, że przydam się zespole adminów ONLY DD2 , ponieważ dużo osób wchodzi i gra na chackach , a adminów tych porach nie ma. 

"tych porach" ? Ciekawa składowania zdań :) 

2 godziny temu, Majk3l3k napisał:

W rozpisce mniej wiecej pokaze na ile moge sobie pozwolic grajac w cs'a, pracuję więc mam mało czasu ale widać powrót pełną parą :D Dużo osób mnie tu zna i wie, że działałem odrazu  gra poprostu była czysta :)

"Dużo osób mnie tu zna i wie, że działem odrazu  gra poprostu była czysta"  ........

Gra była czysta? Nie rozumiem :) 

Poćwicz pisownię , popraw maturę :) Powodzenia ! 

Na NIE  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.