Skocz do zawartości

Najgorsze Przedmioty szkolne według was  

14 użytkowników zagłosowało

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA UWAGA, W TYM TEMACIE PISZEMY NAJBARDZIEJ IRYTUJĄCY,WKURZAJĄCY,BEZSENSOWNY PRZEDMIOT KTÓREEGO NIENAWIDZICIE.!!!!!!

W TYM TEMACIE MOŻECIE SIĘ WYŻYĆ NA SZKOLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAPRASZAAAAAAAAM :D

ZACZNE OD SIEBIE: NIE-NA-WI-DZ-E MATEMATYKI i JĘZYKA NIEMIECKIEGO( to drugie cholernie się miesza z angielskim)

TERAZ WYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam zawsze miałem problemy z chemią :) Fajny temacik chociaż można było to zrobić jakoś tak w formie jak np. jest  "Najlepsi na sieci" :) Taka ankieta ładna :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, KTO JA JESTEM napisał:

NAJBARDZIEJ NIENAWIDZE WF ORAZ MATEMATYKI!!!!     MATEMATYKA TO ZŁO JEJ SIĘ NIE DA NAUCZYĆ!!! 

15 godzin temu, Drogo napisał:

Ja nie lubię rozszerzonej fizyki, nie ciekawi mnie to i ciężko z nauką. 

12 godzin temu, broda napisał:

Ja tam zawsze miałem problemy z chemią :) Fajny temacik chociaż można było to zrobić jakoś tak w formie jak np. jest  "Najlepsi na sieci" :) Taka ankieta ładna :)

Ankieta Dodana :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.