Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek, który zawsze chętnie pomoże kiedy ma czas, zawsze można się z nim dogadać. Nieuchwytny XDD , a tak poza tym to spoko chłop. :D

Edytowane przez Monster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden z najgorszych osobników jakich niestety miałem okazje na tej sieci spotkać, dręczyciel i postać animowana w jednym. Wbrew pozorom wcale nie ma dredów, tylko jest łysy. Gdy go poznałem, poziom który prezentował swoją osobą wcale nie był wyższy, niż rozmiar buta mojej 4 letniej siostrzenicy. Nie wiem czy nie zostanę za to zdegradowany, a wiadomość usunięta, ale postanowiłem, że trzeba rozmawiać na tego typu trudne tematy XD Koleś znęca się psychicznie, a czasami również i fizycznie zarówno nad 8, 10, jak i 12 latkami, jednak bywały również i sytuacje w których ofiarą zostawała osoba w wieku wyższym, przekraczającym okres uznania za osobę pełnoletnią. Zapytacie, jak uchronić się przed jego rękoma? Bo chyba nie macie zamiaru z nim walczyć, myślę, że się rozumiemy. A więc, w sytuacji kontaktowej, jedyną możliwością jest jest podejść do sprawy z otwartą jedynie głową, zapomnijcie o otwieraniu czegokolwiek innego w jego obecności. Tak, otworzone piórniki, torebki, a w szczególności portfele, także mogą prowadzić do ściągnięcia na was zagrożenia. W przypadku, gdy osoba nie miała jeszcze żadnego kontaktu z padalcem, radzę, aby tego nie zmieniać i trzymać się od niego z daleka. 

Przyjmijmy że to co wyżej napisałem to ironiczne stwierdzenie mojej opinii na temat dredka, a normalną umieszczę poniżej.

Hmm..  Jeśli wiesz jak z nim rozmawiać, to idzie się dogadać. Ostatnio częściej stawia na kompromis, co jak najbardziej na plus. Człowiek z którym mam tutaj w tym momencie chyba najlepszy kontakt ://

Napisane przez Thinker, .

XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi