Skocz do zawartości

Zangetsu

Admin Only DD2
 • Liczba zawartości

  14
 • Wpisów na czacie

  1 599
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Czas online

  23h 21m 26s

Piosenka profilu

Ostatnia wygrana Zangetsu w dniu 4 Czerwca

Użytkownicy przyznają Zangetsu punkty reputacji!

Reputacja

28

1 obserwujący

O Zangetsu

 • Urodziny 1997.02.03

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Radzio
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk
 • Platforma
  Steam
 • Nick na serwerze
  Zangetsu/Ezio Auditore DF

Profile Społecznościowe

 • Gadu Gadu
  25557774

Ostatnie wizyty

215 wyświetleń profilu
 1. Zangetsu

  [ONLYDD2] Rekrutacja na opiekuna serwera

  Imię: Radosław, Nick: Zangetsu, Wiek: 23, Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: w zależności - 2 do 6 h + dostępność na steam dla każdego do późnych godzin wieczornych. Staż na serwerze: pierwsze wejście lipiec 2015, STEAM: STEAM_0:1:38681495, Znajomość AMX (1-10): 10, Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie, Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Administrator Only DD2 i GOMOD, Dlaczego akurat Ty(opisz co planujesz zrobić dla dobra serwera): ciężko odpowiada się na to pytanie gdyż informacja zwrotna zawsze jest mocno subiektywna. Dlaczego ja? Odkąd pamiętam, zawsze lubiłem czymś zarządzać, organizować i modyfikować. Zawsze jest miejsce i czas na rozwój, który może mieć miejsce przy odpowiednim wsparciu merytorycznym. Potrafię nawiązać dobry kontakt z każdym graczem, który przyjdzie na serwer. Mam doświadczenie na tej funkcji, ponieważ pełniłem ją na CsOne, zanim zostało zamknięte. Dobrze oceniam swoją kadencję na tym stanowisku, gdyż wprowadziła pewien poziom organizacyjny i jakościowy w kwestii administracji na serwerach. To samo chciałbym wprowadzić tutaj, lecz już z częściowo nową jak i starą kadrą. Wierzę, że przy odpowiednim podejściu, będziemy potrafić zapełnić ten serwer dużo częściej. Wsparcie finansowe serwera(tak/nie): jeśli będzie konieczność wsparcia poza składką admina i VIP to mogę go wesprzeć. Pozdrawiam - Zangi
 2. Zangetsu

  Propozycje - serwery

  Uszanowanko. Jako, że propozycje czy też uwagi, które mam do przekazania zapewne będą miały zastosowanie też na innych serwerach, to wypisuję je tutaj. A więc: Menu admina: a) brak zakładki mute - należy wpisywać każdorazowo w konsolę - proponuję dodać ją pod klawisz w Amxmodmenu, b) brak powodów kicków - nie trzeba tłumaczyć, c) amx_map - przydatne gdy na serwerach są mapy 2x2, a zbierze się dużo ludzi, którzy unikają chęci wpisania frazy /rtv - obecnie zablokowane w amxmodmenu, d) VIP i Admin na liście graczy - gdy vip czy admin znajdują się na serwerze, nie ma rozróżnienia ich statusu gdyż zawsze przy nicku tych graczy pojawiają się czerwone gwiazdki. Ponadto jest błąd w [email protected], gdyż gdy pisze do nas VIP, ma tytuł "(ADMIN)", e) ogólny porządek w amxmodmenu, ewentualna zmiana typu - obecnie opcje dostępne przeplatają się z niedostępnymi czy też opcjami podświetlonymi, jednak bez możliwości ich użycia (po wciśnięciu klawisza brak dostępnych opcji w podmenu), należałoby ukryć na podstawie uprawnień opiekun/admin poszczególne opcje - to już taki pedantyzm ale ważny dla świeżych adminów, _______________________________ Serwer GoMod: a) brak komendy /me - nie trzeba tłumaczyć, b) dodanie 2/3 typowych aim_map dla małej ilości ludzi (max 8), c) brak możliwości anulowania nominacji mapy, d) brak skinów dla modeli 1.6, Serwer DD2: a) brak statystyk oglądanego gracza - cały czas wyświetla tylko osobiste, b) zbugowana tekstura paki - w niektórych rundach paka pokazuje się na plecach kilku osób, nawet to zaplantowaniu. _______________________________ Opcjonalne: a) dodanie kampometru, b) zmiana pluginu naliczającego obrażenia - obecnie podmienia wartości dla ostatniego uderzenia, ciekawą zmianą byłoby wyświetlanie do 4 ostatnich zadanych obrażeń (metoda kołowa wokół celownika), c) tutaj pod ankietę - dodanie 2/3 skinów 1.6 - M4, AK, Deagle, AWP dla DD2 do włączenia lub wyłączenia w menu gracza, Jeśli coś mnie najdzie - max do jutra do godziny 12 dam edit z dodatkowymi postulatami. Edit: Opcjonalne: d) możliwość wyłączenia całego HUD z AMX (o ile to możliwe). Pozdrawiam.
 3. Zangetsu

  Przywitanie

  Ty chyba chcesz żeby ta sieć upadła moralnie xd Dzień dobry murzynku
 4. Zangetsu

  dd2 Problem + propozycja - Only de_dust2

  Już wszystko wróciło ale anomalia fakt faktem zaistniała. Byłbym za rozgrzewką 30 sekund na UZI + natychmiastowy respawn.
 5. Zangetsu

  przyjęty Podanie exsiu

  Jestem na tak. Miał admina pod moją jurysdykcją na poprzedniej sieci. Obeznanie ma, powinien sobie poradzić. Są też przesłanki z tytułu kształtowania nowej kadry, o korzeniach poprzedniej społeczności. To kolejny argument "za".
 6. Zangetsu

  #233 Pytanie dnia

  Dla mnie idolem pod kątem zarówno piłkarskim, jak i ambicjonalnym był Cristiano Ronaldo. Zacząłem się nim interesować jakoś 2 lata przed jego odejściem do Realu. Uwielbiałem i uwielbiam do dziś styl gry, który prezentuje. Dlaczego pod kątem ambicjonalnym? Ponieważ udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko co możesz osiągnąć, zależy tylko i wyłącznie od siebie. I ta myśl towarzyszy mi przez całe życie.
 7. Zangetsu

  Propozycja kilku zmian na forum i serwerów

  Znaczy, o tę resztę mi chodziło, w kwestie droższe nawet nie wchodzę 😃
 8. Zangetsu

  Propozycja kilku zmian na forum i serwerów

  Jasne, nie ma sprawy. W ciągu tygodnia takie zmiany potrafią się zadziać?
 9. Zangetsu

  Propozycja kilku zmian na forum i serwerów

  b) powiedziałbym, że raczej wszystko bo dla nowego gracza wszystko jest czymś czego trzeba się wyuczyć. Ja na kilku sieciach byłem ale na przykład też nie wiem czym jest mod globalny czy support. Uważam, że skoro forum jest rozbudowane to powinno też być przejrzyste w swych podstawach e) wybacz, faktycznie jest komunikat w dole po oznaczeniu czy komentarzu w poście, który się obserwuje. Nie wiem czy miałem problem z wyświetlaniem czy coś ale już działa. w przypadku Sb chodzi mi o coś na podobnej zasadzie. Widać ile tam się wiadomości nabija. Musisz gdzieś na moment wyjść, czy coś i tracisz wątek, zanim przebijesz się przez spam to napisze się milion nowych wiadomości. A tak to mógłbyś dostać przy oznaczeniu na sb komunikat, jak przy nowym poście w Twoim wątku, a zawierałby on dodatkowo możliwość automatycznego przewinięcia konwersacji do momentu w którym Cię oznaczono. Dobrym pomysłem mogłoby być też wyodrębnienie SB w szybkim pasku, tym rozwijanym z prawego górnego rogu. To powinno jeszcze przyspieszyć jego ładowanie jeśli będzie „sam” na osobnej podstronie. Wiem, że to co piszę może być Pobożnym życzeniem ale próbuję wymyślić coś fajnego z użytecznością dla nas wszystkich. Oczywiście jestem otwarty na dalsze dyskusje.
 10. Zangetsu

  [Wywiad] Zapisy do wywiadów

  Wiem, że jestem nowy ale chętnie. Zapisuję się 😁
 11. Zangetsu

  Propozycja kilku zmian na forum i serwerów

  Tutaj chodziło mi o to, że ludzie dalej mają Ip i lepiej dać tych, którzy będą chętni na powrót czy raczej dalsze sprawowanie obowiązków, niż nowych ludzi, którzy piszą w podaniach, że grają na tym serwerze x czasu, a nie było ich ani razu. Chodzi o przeniesienie atmosfery i stylu zarządzania tylko pod nowy szyld.
 12. Uszanowanko, wybaczcie mi, że tak być może trywialnie, lecz zawsze staram się wnieść coś dobrego w miejsca, gdzie się pojawiam. Nie przedłużając: Forum: a) Przycisk do powrotu na górę strony - strona główna forum jest dość "długa", co za tym idzie zmusza do długiego scrollowania. Proponuję dodać taką klasyczną strzałkę, która pojawia się w prawym dolnym rogu. Mogłaby się pojawić, gdy przewijamy forum i znika nam krawędź dolna SB. Odpowiednio wyskalowana do telefonu jak i ekranu PC, b) Opis rang - widzę, że jest tutaj bardzo rozbudowana hierarchia jeśli chodzi o rangi forumowe. Może warto w temacie listy administracji przypiąć post z opisem poszczególnego stanowiska? c) Możliwość zwijania listy serwerów - tutaj chyba nie trzeba wyjaśniać - uciążliwe na telefonie, d) Zwiększenie kontrastu dla napisów na czarnym tle - tutaj także chyba nie trzeba wyjaśniać, e) (opcjonalnie) - komunikat graficzny o oznaczeniu na forum/czacie z odnośnikiem do wiadomości - bardzo użyteczne, gdy je się zupę, a trwa burzliwa dyskusja. f) licznik znaków wiadomości na czacie - nie trzeba tłumaczyć Serwer (na razie opieram się na tych, na których grałem na poprzedniej sieci): a) Zdjęcie wszystkich emblematów poprzedniej sieci, b) Zmiana ścieżki, odnośników i nagłówków, c) Możliwość objęcia stanowisk na serwerze dla administracji z poprzedniej sieci (właściciel trochę nieładnie się zachował bo nas o tym nie poinformował), d) (pod dyskusję) - zdjęcie minimalnego wymogu godzin tygodniowych (jeśli pojawi się taki wymóg) - jeśli ktoś tego w ogóle pilnuje, e) Dodanie zakładki urlop - użyteczne, zamiast zdejmować albo tracić prawa bo ktoś wyjechał, można dać post na forum tytułem planowanej przerwy. To chyba na razie tyle. Dopiero się tu zadomawiam, więc jeśli pojawią się jakieś nowe pomysły, to chętnie się nimi podzielę. Pozdrawiam, Zangi.
 13. Zangetsu

  Pokaż swoją twarz

  Uszanowanko
 14. Zangetsu

  Przywitanie

  Uszanowanko, z tej strony Radek, lat 23. Na serwerach (głównie 1.6 ale CS GO też nie wykluczam) posługuję się przemiennie nickiem Zangetsu oraz Ezio Auditore Da Firenze. Coś o mnie? Lubię whisky, Alfy Romeo, czarny humor. Jestem „spadkiem” po sieci CSONE.EU, która oddała wam serwery Only DD2 i GOMOD. Prawdopodobnie szybko nabiję godziny żeby wypełnić warunek do posiadania administratora. Odnośnie funkcji - były admin 8 serwerów na poprzedniej sieci, były opiekun adminów 6 serwerów, były UBT 1.6, były moderator. Zrezygnowałem swego czasu z tych wszystkich apanaży z powodu kobiety i studiów. Kobieta okazała się zła, a studia robią się same więc jak się domyślacie, nie warto było ryzykować. Jeśli są jakieś pytania to zapraszam 🤔
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.