Skocz do zawartości

FastKilleR

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  52
 • Wpisów na czacie

  9
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  14h 32m 16s

Reputacja

23

O FastKilleR

 • Tytuł
  Srebro II

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zamość
 • Platforma
  NonSteam
 • Nick na serwerze
  FastKilleR

Profile Społecznościowe

 • Gadu Gadu
  59440137

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. FastKilleR

  Skarga SadBocik

  @VemczinowskY a więc spróbuj pójść do szpitala i powiedzieć żeby cie wyleczyli mimo że jesteś całkowicie zdrowy. Ciekawe jak na to zareagują. Dla mnie nie jest to leczenie i nie ma nic w regulaminie co zabraniałoby kupowania hp na życzeniu. Co to za problem zablokować sklep na życzeniu ? Moim zdaniem to żaden problem. Na zabawach jest zablokowany. A mimo to ten sklep jest dostępny na życzeniu, więc mogę wtedy z niego korzystać. Bugowanie to wykorzystywanie błędów. Taką sytuacją jest na przykład korzystanie z leczącego pola/wody na mapie, bo tego nie da się zablokować pluginem, a nawet jeśli to jest to ciężkie. Natomiast jakim bugowaniem jest wykorzystywanie sklepu skoro wszyscy dobrze wiedzą że jest normalnie dostępny i nie został na życzeniu zablokowany mimo że bez problemu mógł zostać zablokowany. Jest to błąd osoby który pisała ten sklep czyli najprawdopodobniej dredka, bo nie wziął w nim pod uwagę możliwości używania sklepu na życzeniu, ale nie można nazwać tego bugowaniem bo nie jest to wykorzystywanie błędu sklepu jak np. otrzymywanie nieskończonej ilości szlugów podczas kupowania czegoś (to byłoby już bugowanie, wiadome że takie coś byłoby niedozwolone). Ale skoro sklep jest dostępny podczas życzenia, i działa całkiem normalnie to nie ma sensu mówić że korzystanie z niego to bugowanie. Jeśli ma to być zabronione niech sklep zostanie zablokowany na życzeniu.
 2. FastKilleR

  Skarga SadBocik

  @SadBocik Tak szczerze gdybym miał 100 hp to bym się bardziej postarał i tego strzału w głowę mogłoby nie być. Uważacie że leczenie się jest równoznaczne z kupieniem hp na początku pojedynku ? Zastanówcie się nad znaczeniem słowa leczenie. Tutaj bardziej pasowałoby słowo 'wzmacnianie'. Nie leczyłem się bo nie miałem jeszcze żadnych obrażeń, więc z czego miałem się leczyć ? Dokupiłem większą ilość HP, to nie jest leczenie się. Jeśli ma to być zabronione to niech zostanie to napisane w regulaminie, albo po prostu niech sklep zostanie zablokowany na życzeniu. Ale na chwilę obecną nie jest to zabronione więc nie powinienem zostać wyrzucony.
 3. FastKilleR

  Skarga SadBocik

  1. Twój nick: FastKilleR 2. Nick oskarżonego: SadBocik 3. Opis sytuacji: Zostałem wyrzucony z serwera podczas pojedynku za dokupienie HP. Nie po to jest sklep dostępny na zabawach żeby z niego nie korzystać. W regulaminie nie pisze że jest to bugowanie życzenia a przez niego osoby które na mnie obstawiły straciły szlugi. Dodam że było 15 sekund do końca pojedynku. Daliście mu uprawnienia i teraz się będzie bawił jakby pierwszy raz strażnika miał. 4. Dowód (ss/demko): https://www93.zippyshare.com/v/2ohEsMii/file.html 5. IP oskarżonego: Niedawno daliście mu uprawnienia, macie jego ip.
 4. FastKilleR

  przyjęta Pojedynek/obstawiania gracza

  @dredek jak będziesz przeglądał kod który ci wysłałem to tam jest obstawianie, to już sobie wybierz czy lepszy jest tamten sposób czy pomysł zakopianczyka. Bo aktualny sposób działania obstawiania na serwerze no przydałoby się zmienić.
 5. FastKilleR

  przyjęta Pojedynek/obstawiania gracza

  Nie zrozumiałeś. Podałem przykład pół sekundy bo jest to czas w jakim człowiek może nie zdążyć zmienić zdania. Jeśli nikt nie obstawia a ktoś zechce postawić 100 szlugów i już wpisuje liczbę 100 a nagle przed tym zanim wciśnie enter ktoś inny postawi 1 szluga to ta druga osoba może już nie zdążyć zmienić decyzji żeby postawić mniej niż te 100 które chciał na początku. Ale to tylko przykład. Ogólnie chodzi o to, że ktoś może postawić 1 szluga a za chwilę ktoś inny 100 szlugów. I nie musi to się dziać akurat 1/2 sekundy przed końcem. Na obstawianie jest jakieś 15 sekund. Zostaje powiedzmy 10 sekund do końca, ktoś postawi wtedy 1 szluga, a za sekundę (jak zostanie 9s do końca) ktoś inny postawi 100. I to o to mi tutaj chodzi. Co się stanie z tym 1 szlugiem jeśli ktoś inny później postawi więcej np. 100 ? Taka propozycja to jest jakieś rozwiązanie ale na pewno nie najlepsze jakie można by wymyślić.
 6. FastKilleR

  przyjęta Pojedynek/obstawiania gracza

  Może się jeszcze wypowiem. Moim zdaniem ewidentnie coś z tym trzeba zrobić, jednak twój pomysł Muertos raczej nie jest najlepszym z możliwych. Co jeśli najpierw ktoś postawi 1 szluga a ułamek sekundy po nim ktoś postawi 100 ? To co wtedy ze szlugami tej pierwszej osoby ? Zostaną mu zwrócone bo ktoś postawił więcej ? Bo jeśli nie przemyśleć i takiej sytuacji, to rezultat będzie taki jak obecnie: ktoś postawi 1 szluga, później ktoś 100, ten kto postawił 1 szluga wygra i dostanie 101 szlugów.
 7. FastKilleR

  zbanowany Skarga

  1. Twój nick: FastKilleR 2. Nick oskarżonego: JEBAC JEBAC POLICJE JEBAC PO 3. Opis sytuacji: Ten gracz wszedł na podanym wyżej nicku oraz napisał te wiadomości na say po czym wyszedł z serwera i wszedł na nicku 'damiannnn' jak gdyby nigdy nic. Być może po prostu zmienił nick zamiast wchodzić ponownie bo miał taki sam userid, ale nie było info na chatcie. 4. Dowód (ss/demko): Niestety ss z konsoli nie mam bo bancfg czyści mi konsole jak tylko wchodzę na serwer. 5. IP oskarżonego: 5 JEBAC JEBAC POL STEAM_1:0:296112767 215 Nie Nie z 5 damiannnn STEAM_1:0:296112767 215 Nie Nie z
 8. FastKilleR

  Skarga - Onichan

  Dodam że obraża on @SadBocik nawet jak nie ma go na serwerze. Nie wiem z jakiego to powodu ale to raczej nieodpowiednie zachowanie.
 9. FastKilleR

  jb Nowe zabwy dla prowadzacego

  Zgadzam się z @Ajin. Na serwerze nie ma ustalonej listy zabaw jakie może rozpocząć strażnik w trakcie prowadzenia. Byle by wyjaśnił zasady tej zabawy oraz aby nie złamał w tej sposób regulaminu. Ale plus za kreatywność, może ktoś wykorzysta te pomysły.
 10. FastKilleR

  Skarga SadBocik

  @SadBocik chciałbym zauważyć że skarga nie tyczy się tylko tego jednego polecenia ale również skakania po txt. Nigdy nikogo nie zabijałeś jak ktoś zszedł z markera. Ja to robiłem prawie cały czas jak byłeś prowadzącym i co ? Jakoś mnie nigdy nie zabiłeś. Ale ja mam dobrą pamięć. A tylko wejdź do ct i kogoś w ten sposób nie zabij, to od razu piszę następną skargę. I jak się wtedy będziesz tłumaczył ? Odpowiem za ciebie, za każdym razem będziesz pisał że nie widziałeś. Ale wtedy znajdę czas żeby zobaczyć na hltv czy rzeczywiście tego nie widziałeś.
 11. FastKilleR

  Skarga Bacior

  @Bacior Oznacza to że regulamin jest niezrozumiały, skoro admini, którzy teoretycznie powinni być najbardziej rozgarniętymi osobami na serwerze, i tak różnie to interpretują. Jednak Assartani który ustalał ten punkt dotyczący txt, slayał za to. Więc niech on się tutaj wypowie. @Assartani
 12. FastKilleR

  Skarga SadBocik

  @ZakOpiaNczyK podaj mi linki 4 skarg które nie miały sensu. Najlepiej tutaj, możesz edytować swój post. Czy skarga na ciebie nie miała sensu ? W regulaminie nie pisze że tylko tt nie może używać noktowizora na chowanym. Wszyscy tak się trzymacie tego regulaminu to dlaczego używałeś noktowizora na chowanym mimo że jest to w regulaminie jasno zabronione. Nie obchodzi mnie co wam "teoretycznie" dredek powiedział, skoro inaczej pisze w jego własnym regulaminie. Też uważam że tylko ct nie powinno używać noktowizora, ale niech ktoś poprawi regulamin. A czy skarga na baciora jest niesłuszna ? Był na txt. Wszyscy mówią że to jest txt. PolakMaly zabił mnie bo mówił że byłem na txt. Assartani również za to slay'ał. Więc gdzie widzisz żeby ta skarga była niesłuszna ? A gdzie ta 4 skarga ? Napisałem tylko 3. Ta jest 3. @Bacior tak wspomniałem o tobie, ale wyjaśnienia co do tego że byłeś na txt pisz w swojej skardze. Moje przypuszczenia nie są konkretnymi oskarżeniami, ale jednak coś wnoszą. Natomiast jak często zdarza się że ktoś odejdzie od markera na przynajmniej milimetr i zostanie za to zabity ? Mógłbym przeszukać hltv, ale chyba każdy kto jest obojętny co do tej skargi, potrafi sobie przypomnieć sytuacje jak często ludzie lekko zbaczają z markera ale cały czas idą w odpowiednim kierunku. Więc dlaczego nikt nigdy takich osób nie zabija mimo że mówi "kto zbacza z markera ginie" ? SadBocik też tak wiele razy zrobił. A nigdy nie przeszkadzało mu że ktoś lekko zejdzie z markera, jeśli tylko idzie cały czas obok markera w odpowiednim kierunku. I dla tych co nie obejrzeli demka: cały czas byłem obok markera. To znaczy szedłem po nim i na sekundę tylko przesunąłem się lekko w bok. Czy to nie jest faworyzacja ? Jeśli ta skarga zostanie odrzucona, będę robił ssy za każdym razem jak ct powie "kto zbacza z markera ginie" i ktoś będzie chociaż na sekundę obok markera. Po tym za każdym razem będę pisał kolejną skargę na temat "zboczył z markera, nie został zabity". Bo jeśli tak mała różnica ma być brana pod uwagę to każde minimalne zejście z markera również powinno być karane zabiciem, i tutaj zaznaczam, nie samym zadaniem obrażeń. @SadBocik staram się odpowiedzieć na wszystko, więc odpowiedziałem również na to. Dziwnie się zachowujesz pisząc o tym że napisałem o swoich przypuszczeniach. Mogą naprowadzić ale to nie przypuszczenia są dowodami. Dowodami są to co jest na demku, to co wtedy mówiłeś, oraz to jak zachowują się ct (łącznie z tobą) przez całą grę. Aktualnie nikt nigdy nie zabijał nikogo za nie chodzenie bezpośrednio po markerze. Więc czemu ty mnie zabiłeś ? Czy to znaczy że ci wszyscy ct faworyzują skoro nie zabijają za takie coś, a ty zabiłeś ? I co ciekawe pierwszy raz ci się to zdarzyło. Co więcej zamiast zwykłego uderzenia mnie, od razu wolałeś mnie zabić.
 13. FastKilleR

  Skarga Bacior

  @Bacior więc wyjaśnij mi czemu wszyscy admini mówią że to jest txt ? Assartani sam wymyślał te definicje txt, sam napisał że to miejsce jest txt, i sam za wchodzenie tam zabijał. I co prawda nie jest już opiekunem, ale to on na chwile obecną ustalał co jest txt a co nie. A teraz pokazujesz że nie znasz regulaminu jako admin. Właściwie to ta definicja txt w regulaminie jest bardzo niezrozumiała, ale skoro większość interpretuje ją tak, że to miejsce na jail_facebook jest txt, to uznaje że jest. Przynajmniej dopóki nie zostanie to ukonkretnione. A więc kogo mam się słuchać ? Jednego admina który mówi że to jest txt i za chwile mnie slaya, czy drugiego admina który mówi że to nie txt i sam tam wchodzi. @Bacior Ale ja wcale nie mówię o tej sytuacji, jak pisałem ci o tym na [email protected] jak ct wypadł poza mapę. Po prostu dodałem że moim zdaniem twoje odpowiedzi wyglądają dla mnie na chamskie. To znaczy odpowiadasz tak jakbyś miał mnie gdzieś. Ale pomijając to, odpowiedz mi na to proste pytanie. Kogo mam się słuchać, dla przykładu PolakMaly który twierdzi że to jest txt i mnie za to upomina oraz slay'a, czy ciebie jako że uważasz że to nie jest txt i każdy może tam sobie wchodzić ?
 14. FastKilleR

  Skarga Bacior

  @Bacior człowieku, kilka dni temu pisałeś w mojej propozycji że jesteś na nie i to miejsce powinno zostać txt. Tak tam niedawno napisałeś. Sam napisałeś że to powinno zostać txt, więc jak ty teraz próbujesz się usprawiedliwić ? Aktualnie to miejsce jest txt, wszyscy admini oraz były opiekun który sam te definicje txt ustalał, powiedzieli że to jest txt. Tylko od dredka jeszcze tego nie słyszałem. Mógłbyś się chociaż przyznać do błędu. Bo chyba widzisz że ta twoja odpowiedź jest bez sensu. I podkreślam, sam w mojej propozycji pisałeś że jesteś na nie, żeby to miejsce dodać do wyjątków które nie są txt. Więc co ma teraz ta twoja odpowiedź znaczyć ?
 15. FastKilleR

  Skarga SadBocik

  A dlaczego próbujesz mnie obrazić mówiąc że płacze ? Jak widać na demku była to minimalna odległość. Poza tym musiałem się przesunąć trochę w bok żeby zobaczyć czy dalej nie ma markera. Nie byłem 1 w szeregu więc nie widziałem co jest przede mną. Nikomu takie coś nie przeszkadzało, dosłownie nikomu, tylko tobie z tej chwili. Przypuszczenia, ale nawet nie próbujesz im zaprzeczyć. Czy to oznacza że miałem racje ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.