Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludzie,

Jak wszyscy możecie zauważyć jest gwałtowny spadek graczy w cs 1.6 ze względu na zmianę pogody.

To sytuacja która powtarza się co roku, rok temu w maju, w tym roku dość wcześnie, bo z początkiem kwietnia.
Kiedy minie pierwsze "wow" na ciepłą pogodę - wszystko wróci do normy.

Po okazaniu nam wykresów z cssetti prawdopodobnie wszystko wróci do normy około za 2 tygodnie.

To wszystko zależy od tego jak będzie się kształtować pogoda ale wystarczy spojrzeć na liczbę graczy ogółem na wszystkich serwerach. BA. We wszystkich grach.
Podjęliśmy już konkretne działania żeby poprawić sytuację, ale siłą rzeczy też tych nowych graczy nie jesteśmy w stanie "wyczarować". Robimy co możemy, ale głównym czynnikiem jest tu pogoda.

Teraz kluczowe żeby się nie poddać i nie stracić ostatnich graczy.
Wieczorem zapełnienie dochodzi zazwyczaj do normalnych wartości - okolic 50%

Z ogólnych statystyk wynika, że spadek jest w granicach 15-20% jeśli chodzi o smsy

Mówię to wyłącznie na podstawie ogólnej statystyki
Liczba graczy jest w ciągu dnia mała
Ale wieczorami wpada więcej smsów.

Podjęliśmy odpowiednie działania z administracją w celu rozwoju. Na dniach zobaczycie kolejny serwer do gry Cs:go z modem only de dust2 oraz kilka nowości na serwerach typu mój nowy csgo mod na dd2 wraz z rangami.

Chcielibyśmy bardzo prosić o wsparcie z waszej strony wszelakimi formami płatności

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę bardzo o kontakt, można wpłacić darowiznę za pomocą przelewu/pp/psc oraz wpłat zagranicznych. Pomóżmy sobie wzajemnie w tych bardzo trudnych chwilach dla nas. 

Jak to jest ważne chyba nie będę mówił - wszyscy gracie lub graliście na poszczególnych serwerach i szkoda tracić to co budowaliśmy przez tak długi okres czasu...

Dziękuję i liczę na waszą pomoc bardziej niż kiedykolwiek dotąd. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bedzie ode mnie, jak sie dorzuca Legendy, Ishi cos tam i reszta ekipy,  modkow, ubt co ma range za piekne oczy

By broda,

co mają inni do tego czy się dorzucisz? nikt Cie nie zmusza... a to czy ktoś chce napisać o tym, że wysłał pieniądze, czy też nie, to jego sprawa...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
36 minut temu, ZEN napisał:

Bedzie ode mnie, jak sie dorzuca Legendy, Ishi cos tam i reszta ekipy,  modkow, ubt co ma range za piekne oczy

Ishiguro zawsze się dorzuca :) Odkąd jest na sieci to bardzo nas wspomógł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Szybka analiza z mojej strony mojego wkładu finansowego na Serwer dd2.

Dziś mija równy Tydzień, od kiedy zająłem się ratowaniem umierającego Serwera wymienionego wyżej :)

Na ten moment, pieniądze jakie przekazałem na Reklamy serwera to : 

-  1216,99 zł

Myślę że serwer odżył, i idziemy w bardzo dobrym kierunku by się coraz bardziej rozwijać.

Wpłaty na serwer będą w zbliżonych kwotach +/- każdego Miesiąca !

Dziś około godziny 6:30 na innych serwerach które są zawsze pełne było od 2 do 5 osób-

a u nas bodajże 24/31 !! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wielki plus za wkład finansowy, za chęci również,  podstawą każdego dobrego serwera, są gracze steam,  może jakiś konkurs dla graczy z tej platformy,  albo darmowy vip na tydzień?

@eQ demolka

By eQ demolka,

Dziękuje, chęci są kiedy jest organizacja i przyjemna atmosfera, po za dzisiejszym dniem. Miejmy nadzieje ze będziemy szli cały czas do przodu, bo nie ukrywam ze po dzisiejszym dniu miałem całkowicie usunąć steam, na szczęście myśle ze jest u nich już wszystko wyjaśnione ,wiedzą ze to był spectbog, co oni sami powiedzieli, nigdy nic nie miałem na steam i nie będę miał. A kto co myśli to już jego sprawa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.