Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie , chcialbym aby został dodany item magiczny hak, jego dzialanie polega na tym ze przyciagamy nim gracza w poblizu nas poprzez uzycia przycisku e ( odleglosc zostawiam dla @LiZiR;P )

równiez tych niewidzilanych ninj ktorych ciezko upolowac ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jest tylko problem z itemami tego typu, wystarczy wejść na jakąś krawędź np na skrzynkę i osoba przyciągana jest zabijana o mapę

By LiZiR,

Tak masz rację. W momencie wytworzenia haka, i przyciągania nim i w momencie kiedy byt dotknie np ściany może utrzymać obrażenia, badz zginąć. Tak samo jeśli ustawie zbyt szybkie przyciąganie to zabije atakującego i ofiare

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, gadzina napisał:

jest tylko problem z itemami tego typu, wystarczy wejść na jakąś krawędź np na skrzynkę i osoba przyciągana jest zabijana o mapę

wydaje mi sie ze nie, po prostu dalej sie nie przyciaga ta osoba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie włączcie w koncu swoj umysl i zacznijcie wymyslac cos bardziej pozytecznego. Nie ma tego w tym diablo modzie bo ten item jest beznadziejny. Na prawde smutno mi patrzec co sie tu dzieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 1.04.2018 o 12:41, Łysy napisał:

Ludzie włączcie w koncu swoj umysl i zacznijcie wymyslac cos bardziej pozytecznego. Nie ma tego w tym diablo modzie bo ten item jest beznadziejny. Na prawde smutno mi patrzec co sie tu dzieje.

wedlug mnie pozyteczny , nikt nie każe tobie tego itemu uzywac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Zegar monitorujący najlepsze forum w Polsce!

Forum wystartowało: June 27, 2015 16:09:05
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania. (Polityka prywatności) (Regulamin)