Skocz do zawartości
Serwery gier
Usługi graficzne
gadzina

Skarga Grek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Gadzina

Nick oskarżonego:  Grek

Opis sytuacji:

1. Dostałem bana za "czitowanie", Mój temat z prośbą o ub został zamknięty bez żadnego wyjaśnienia.

2. Założyłem drugi temat w którym ponownie poprosiłem o wstawienie rozpisanego demka i ocenę innych graczy/adminów. Został skasowany.

3. Bawi się w votowanie "Kto ma dostać bana" i daję bezpodstawne bany z nudów

4. Ciągle straszy graczy banami z różnych powodów, najczęściej poganie z wykonywaniem celów mapy nawet kiedy gracz ma jeszcze minutę czasu.

Czy tak powinien zachowywać się opiekun serwera? Proszę H@ o przemyślenie stanowiska tej osoby.

Dowód (ss/demko):

1.

2.kosz.jpg.b7fa812487aa0e0e08fde2884466458d.jpg

3. bany.thumb.jpg.9e823174614bbdcfe2aa0315367e54b1.jpg

IP oskarżonego:

Edytowane przez gadzina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już się tutaj wyplakales? Oglądałem Cię przez parenascie minut na cs_max. Tak jak ty widziales ludzi na pelerynach i ninje to żaden gracz nie jest w stanie tego wytłumaczyć. Dostałeś  bana i nie ma opcji UB dla Ciebie i tyle w temacie.

I nie wyciągaj tutaj teraz banow z bansa  które nijak mają się do twojej sytuacji. Bo to i tak Cię nie uratuje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wstaw demko i rozpisz, bo to że Ty czegoś nie widzisz nie znaczy że inni też. Gram w 1.6 już 11 rok z czego większość na diablo modach i wyczuliłem się na wyszukiwanie cieni i konturów, dodatkowo duże znaczenie ma monitor i jego ustawienia, a przysięgam że na moim pierwszym monitorze, jeszcze tym z dupą, widziałem ninje prawie jak na sofcie.

Edytowane przez gadzina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie byłem przy sytuacji, ale Gadzinę poznałem w 2009 roku na serwerze typu Diablo Mod, gdzie należał już wtedy do czołowych graczy, dlatego jego argument o doświadczeniu jest moim zdaniem mocny. Sam z doświadczenia wiem, że ktoś kto dłużej gra na DM może być oskarżany o wspomagacze, mimo rzeczywistej uczciwości.

@GreKNo heart feelings to you. Jak coś nie dołączam się do oskarżenia tylko bronie (wg mnie) niewinnego. :dzik:

Edytowane przez Knur

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta